Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася зустріч роботодавця з магістрантами економічного факультету

У ЗНУ відбулася зустріч роботодавця з магістрантами економічного факультету

03.10.2019 11:36 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет кафедра економічної кібернетики зустріч із роботодавцем

Першого жовтня начальник відділу кон’юнктурно-технологічного системного аналізу ПАТ «Запоріжсталь», к.т.н., доцент Сергій Биткін зустрівся зі студентами магістратури другого року навчання, спеціальності 051 «Економіка», освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика» Запорізького національного університету.

Під час зустрічі студенти дізналися про основні напрями діяльності відділу. Особливу зацікавленість викликала розповідь про застосування математичних методів для аналізу ринку сталі в Україні та світі. Присутнім розповіли про програмне забезпечення, що використовується для вирішення аналітичних завдань, а також про умови праці у відділі. Сергій Віталійович наголосив на тому, що останнім часом виникає все більша потреба у фахівцях, що володіють інструментарієм ґрунтовної інформаційно-аналітичної роботи.

Завідувач кафедри економічної кібернетики, професор Наталія Максишко відзначила, що між кафедрою економічної кібернетики ЗНУ та ПАТ «Запоріжсталь» існує багаторічна плідна співпраця. Щороку студенти 3-4 курсів та магістранти проходять виробничу практику в різних відділах підприємства, а значна кількість випускників кафедри працює в ПАТ «Запоріжсталь». Наталія Максишко зауважила, що ця зустріч дасть змогу сформувати у студентів уявлення про практичне використання в діяльності ПАТ «Запоріжсталь» знань та вмінь, отриманих ними під час навчання за освітньо-професійною програмою «Економічна кібернетика», більш свідомо підійти до вибору місця практики, сутності та місця майбутньої роботи.

Студенти активно задавали представнику роботодавця різноманітні питання та подякували за цікаву зустріч. Варто зазначити, що подібні заходи дають можливість не тільки отримати загальну інформацію, але й познайомитися з практичним застосуванням економіко-математичного інструментарію в реальному житті.

Кафедра економічної кібернетики