Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Міжнародного дня туризму на факультеті фізичного виховання провели традиційний зліт для студентів

03.10.2019 16:24 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання туристичний зліт для студентів конкурс перемога

Наприкінці вересня представники факультету фізичного виховання за підтримки керівництва Запорізького національного університету провели традиційний туристичний зліт для студентів факультету.

Загальне керівництво заходом безпосередньо під час змагань здійснювали викладачі кафедр теорії та методики фізичної культури і спорту та кафедри туризму і готельно-ресторанної справи, за активної підтримки представників студентської ради факультету фізичного виховання.

Захід, приурочений до Міжнародного дня туризму, відбувався на острові Хортиці, на територіях біостанції-профілакторію ЗНУ і спортивної бази інженерного інституту ЗНУ. Упродовж двох днів 10 команд змагались за першість у техніці пішохідного туризму і конкурсній програмі. У рамках конкурсної програми студенти складали намет і розводили багаття, виконували залік із топографії. Найбільш цікавою й видовищною була дистанція з техніки пішохідного туризму, яка включала переправу-«маятник» через яр, переправу через болото жердинами, навісну переправу через річку, переправу «паралельні перила» через річку й транспортування умовного потерпілого на ношах.

Команди 1-4 курсів освітніх програм «туризм» і «фізичне виховання» завзято змагались за призові місця і нагороди. Магістранти 2 курсу спеціальності «фізичне виховання» мали нагоду виступити суддями на дистанції з техніки пішохідного туризму.

У загальному заліку 1 місце посіла команда 3 курсу («фізичне виховання»), 2 місце – у досвідчених магістрів спеціальності «фізичне виховання» і, нарешті, 3 місце виборола команді 2 курсу («фізичне виховання»). Переможці окремих конкурсів були відзначені дипломами і заохочувальними призами.

Факультет фізичного виховання

Фотогалерея: