Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив інженерного інституту вітає з ювілеєм завідувача лабораторії кафедри електротехніки та енергетичної ефективності Сергія Дмітрієва!

Четвертого жовтня відзначає свої 65-річчя завідувач лабораторією кафедри електротехніки та енергетичної ефективності Сергій Дмітрієв. Сергій Миколайович – випускник славнозвісного енерго-механічного факультету Запорізького індустріального інституту, який він закінчив у 1981 році за спеціальністю механічне обладнання  заводів кольорової металургії.

Багато років трудова діяльність ювіляра була пов’язана з підприємствами Заводського району. Сергій Дмитрієв працював механіком дільниці безперервного тонколистового стану в цеху гарячої прокатки тонкого листа комбінату «Запоріжсталь»; механіком цеху на заводі «Кремнійполімер», потім заступником начальника шамотного цеху заводу «Запоріжвогнетрив». Роки сумлінної праці допомогли ювіляру придбати той досвід, який приніс йому славу майстра на всі руки. Він і сьогодні допомагає Сергію Миколайовичу бути на висоті в будь-який технічно-складній ситуації.

У 2002 році Сергій Дмитрієв пішов на заслужений відпочинок. Але досвідчений керівник і організатор, майстерний працівник, Сергій не зміг всидіти вдома. Його знання й вміння знадобилися в ПРЕЖО №1 Вознесенівського району міста Запоріжжя, куди він був запрошений на посаду головного інженера.

Минув час, і з 1 грудня 2013 року ювіляр повернувся в рідний заклад вищої освіти на посаду завідувача лабораторією кафедри електротехніки та енергетичної ефективності. Сергій Миколайович відразу зарекомендував себе як відповідальний співробітник, скрупульозна й порядна людина. Про нього з теплотою відгукуються на кафедрі, багато колег по інституту знають його як фахівця, який може надати технічну підтримку в навчальному процесі, дати розумну пораду по технічній частині, й просто чуйну людину. Мабуть, кожний, хто знає Сергія Миколайовича, погодиться, що про нього можна сказати «людина великої душі»!

Ювіляр – глава численного сімейства, чудовий дід для своїх онуків. До того ж наш колега – досвідчений дачник, крім того, уже багато років Сергій Дмитрієв «моржує», і не тільки сам, але й залучає до цієї справи колег із кафедри.

Колектив інженерного інституту щиро вітає Сергія Миколайовича зі значною датою й висловлює йому не тільки свою повагу та любов, але й побажання міцного здоров’я, щастя та благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Бажаємо, щоб Сергій Миколайович завжди відчував підтримку колег і любов рідних людей.

Інженерний інститут