Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам факультету журналістики ЗНУ розповіли про редагування інтернет-контенту

08.10.2019 11:31 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики тренінг

Сьомого жовтня на факультеті журналістики відбулась зустріч студентів ІІІ курсу освітньої програми "Видавнича справа та редагування" з начальником відділу преси та інформації Управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Діаною Семеновою.

Ця зустріч була організована доцентом кафедри видавничої справи і редагування, заступником декана з виховної роботи Анастасією Кондрико в рамках навчального курсу "Редагування інтернет-контенту". Також участь у цьому заході взяла доцент кафедри видавничої справи і редагування Інна Горбенко.

Під час заходу Діана Семенова поділилася своїм практичним досвідом зі студентами та розповіла про те, як починала працювати у газеті «Індустріальне Запоріжжя», про складнощі, переваги і недоліки роботи редактора новинного сайту, особливості його інформаційного наповнення. Велику увагу гостя приділила особливостям роботи на сайті «Індустріалки», обов’язкам редактора, наголосивши на важливості використання інформативних і цікавих заголовків, інфографіки, ілюстрацій, унікального контенту та забезпечення присутності у соцмережах.

Вона також звернула увагу на важливість опанування студентами теоретичних знань з журналістики, порадила приділити велику увагу практичним навичкам ще під час навчання. Так, за словами спікера зустрічі, свої найкращі матеріали вона написала, коли працювала поза штатом редакції газети.

Учасники зустрічі в ході спілкування активно брали участь в обговоренні важливих аспектів роботи редактора новинного сайту, запитуючи про контигент співробітників, кількісні показники відвідуваності, мовні аспекти тощо. Крім того, учасники зустрічі мали змогу дізнатись про те, як пишуться і відбираються новинні матеріали на сайті Запорізької мерії, як складається медіаплан, як підвищити відвідуваність і рейтинг сайту, як писати тези виступів простою і зрозумілою мовою.

Діана Семенова порадила студентам визначитись із сферою своїх інтересів при виборі першого місця роботи та зазначила: «Для професійного успіху вам необхідно постійно саморозвиватись та самовдосконалюватись, поєднувати навчання і практику, знайти своє місце в журналістиці і отримувати задоволення від роботи, тоді ви будете приречені на успіх». Наприкінці зустрічі гостя із задоволенням відповіла на питання багатьох зацікавлених студентів та поділилася професійними секретами.