Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЗНУ Марина Черняк здобула «золото» чемпіонату України з дзюдо

Випускниця ЗНУ Марина Черняк здобула «золото» чемпіонату України з дзюдо

09.10.2019 15:11 Все Головні новини Університет спорт дзюдо спорт перемога

Третього-четвертого жовтня в столичному спорткомплексі Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відбувся головний національний старт сезону з дзюдо – чемпіонат України. Блискуче виступила на змаганнях збірна Запорізької області, під орудою Андрія Бондарчука. Наші спортсмени посіли 2 місце в командному заліку, поступившись лише команді з Києва. Такий високий результат спортсмени здобули, виборовши сім медалей, серед яких – три золоті. Одну з них принесла до командної скарбнички відома запорізька спортсменка, випускниця Запорізького національного університету Марина Черняк.

Марина стала кращою у категорії до 48 кг. Її перемога сприяла тому, що наша команда опинилася на першому місці в жіночому командному заліку. Варто відзначити, що в командному заліку чоловічих збірних, запорізька збірна посіла другу позицію.

До речі серед останніх перемог Марини Черняк – «бронза» в турнірі престижної міжнародної серії Гран-Прі в Ташкенті та "бронза" на Ґран-прі Будапешта (Угорщина) з дзюдо.