Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-журналісти відвідали відомий запорізький Центр мистецтв

Студенти-журналісти відвідали відомий запорізький Центр мистецтв

Студенти-журналісти відвідали відомий запорізький  Центр мистецтв
10.10.2019 11:07 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики спеціальність «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» освітній процес візит

На початку жовтня викладачі та студенти факультету журналістики завітали до Центру мистецтв «Арт-Простір», аби привітати його представників із Міжнародним днем музики та обговорити спільні творчі проєкти.

Зустріч  студентів 1 і 2 курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» з керівництвом громадської мистецької організації відбулася за ініціативи доцента кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Тетяни Іванюхи та за участю керівника практики, старшого викладача кафедри Анни Баранецької. У затишному приміщенні поруч із Запорізькою обласною бібліотекою гостей зустрів директор Центру Ігор Гармаш.

Він розповів студентам про створення та розвиток «Арт-Простору», основні мистецькі проєкти регіонального та всеукраїнського масштабу, особливості організації й фінансування роботи центру як громадського об’єднання, сучасні виклики, що стоять перед цією культурно-просвітницькою організацією. Ігор Іванович наголосив на необхідності постійної самоосвіти та зростання для молоді в сучасних інформаційних та суспільно-політичних умовах, прояву власної громадської позиції та активної участі у культурно-мистецькому житті громади. Студенти зацікавилися не тільки обговореними темами, але й бібліотекою й медіатекою центру. Вони мали можливість переглянути старі платівки, музичну техніку попередніх епох, унікальну колекцію видань Кобзаря.

Серед найближчих планів «Арт-Простору» – організація та проведення «Книголісся» як однієї з локацій Дня міста та регіональних показів фільмів Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA». Ігор Гармаш подякував представникам факультету за участь у заходах попередніх років та запросив студентів долучатися до цих та інших культурних подій Запоріжжя.

Факультет журналістики