Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інженерний інститут ЗНУ вшановує пам’ять захисників України

Інженерний інститут ЗНУ вшановує пам’ять захисників України

10.10.2019 12:57 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Університет інженерний інститут патріотичне виховання мітинг біля меморіалу «Скорботна мати»

У Дніпровському районі біля меморіалу «Скорботна мати» вшанували пам'ять тих, хто загинув під час визволення міста у Другій світовій війні, а також захисників України всіх часів.

У мітингу взяли участь представники влади, ветерани Другої світової війни й АТО, представники громадських організацій, студенти й школярі. Як завжди, на мітингу були присутня делегація інженерного інституту ЗНУ у складі директора інституту Геннадія Коломойця, заступників деканів факультетів з виховної роботи, викладачів інституту й співробітників Запорізького національного університету. Вшанувати пам’ять загиблих прийшли й ветерани закладу вищої освіти.

Звертаючись до присутніх, голова Дніпровської районної адміністрації Запорізької міської ради Віталій Змієнко зазначив, що ми маємо щорічно збиратися для того, щоб ті люди, які звільняли нашу країну й місто, знали, що ми про них пам'ятаємо, ми розповідаємо про їхній подвиг і заслуги наступному поколінню. Він подякував героям за те, що ми маємо можливість жити, і побажав всім міцного здоров'я й мирного неба над головою.

Військовий комісар Запорізького окремого об'єднаного міського військового комісаріату Ігор Оніщук підкреслив, що ці свята уособлюють мужність, героїзм всього нашого народу. Він подякував тим, хто визволяв наше місто, хто зараз стоїть на захисті держави.

Заступник голови Запорізької міської організації ветеранів України Іван Костенко нагадав, що наступає 76-а річниця звільнення Запоріжжя. Сотні тисяч людей віддали життя, щоб наше місто-красень, місто-первісток енергетики було гарним і життєрадісним. Він відзначив важливість меморіального комплексу, завдяки якому наступні покоління пам'ятатимуть подвиг захисників Вітчизни. Від імені міської ради ветеранів Іван Костенко висловив величезну подяку й низько вклонився солдатам. Пам'ять загиблих воїнів присутні вшанували хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до меморіалу «Скорбна мати».

Інженерний інститут