Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ відкрили меморіальну дошку пам’яті директора Володимира Самойлова

На початку жовтня 2019 року в Запорізькому металургійному коледжі Запорізького національного університету відбувся урочистий мітинг із нагоди відкриття меморіальної дошки, присвяченої пам'яті великої людини, педагога, керівника, металурга, директора Володимира Леонідовича Самойлова. На мітингу з приводу відкриття меморіальної дошки були присутні не тільки випускники коледжу, колеги Володимира Самойловича, ветерани-освітяни, але й посадовці районної та місцевої адміністрації й представники Запорізького національного університету, зокрема перший проректор Олександр Бондар.

Теплими словами відкрила церемонію директор Запорізького металургійного коледжу ЗНУ Лариса Тютюнник. Зі словами вдячності виступили голова Вознесенівської районної адміністрації Олександр Ніколаєнко, представники металургійних комбінатів, в минулому випускники ЗМК Сергій Мацько, Костянтин Онода, Володимир Коржов, Руслан Науменко, Сергій Хижняк; заслужені металурги України – Ігор Малишев, Леонід Анісімов. Від профспілки металургів і гірників України виступив заступник голови Запорізького обласного комітету профспілки металургів та гірників Юрій Шапчиц, а також колеги-викладачі: голова ради директорів коледжів та училищ Запорізької області Ольга Баршай, представник Нікопольського технікуму Сергій Козлов, викладач ЗМК ЗНУ Лариса Бондарчук.

Присутнім нагадали, що Володимир Леонідович прийшов працювати до Запорізького металургійного технікуму викладачем спецдисциплін  в далекому 1970-му році. Упродовж 20 років, з 1998 року по 2018 рік, Володимир Самойлов був беззмінним директором Запорізького металургійного коледжу. Володимир Леонідович був і є прикладом для поколінь студентів, адже все своє свідоме життя присвятив навчанню й вихованню молодих спеціалістів, завжди був справедливим у ставленні до кожного, ініціативним i комунікабельним, користувався авторитетом у колі викладачів i колег, студентів i батьківської громадськості.

Відкриття меморіальної дошки на честь талановитої, відданої своїй справі людини стало можливим завдяки вдячним випускникам коледжу. Меморіальна дошка буде нагадувати про цю людину не лише тим, хто в минулому навчався у коледжі, хто вчиться зараз або працював з цією видатною людиною, а й наступним поколінням металургів.

Упродовж багатьох років Володимир Самойлов очолював Металургійний коледж. За 48 років професійної діяльності Володимир Леонідович підготував когорту талановитих викладачів, справжніх майстрів металургійної справи, що зробило коледж відомим не тільки в Запорізькому краї, а й в усій країні. Значна кількість випускників ЗМК сьогодні обіймають керівні посади на металургійних підприємствах міста.

Пам'ять про Володимира Леонідовича Самойлова вшанували хвилиною мовчання, після чого до меморіалу поклали квіти.

Інженерний інститут