Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет фізичного виховання уклав угоду про іноземне стажування студентів із туристичною агенцією «Анекс тур»

10.10.2019 14:56 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання практика міжнародна діяльність стажування співпраця з роботодавцями

Завдяки цій угоді, студенти факультету фізичного виховання отримали можливість пройти оплачуване стажування в Туреччині в 2020 р. Підписання угоди про співпрацю між ЗНУ та цією туристичною фірмою стало можливе за активної підтримки ректора Миколи Фролова. Адже серед пріоритетів керівництва університету – посилення практичного складника в підготовці висококваліфікованих фахівців.

Для того, аби стати учасником закордонного стажування, потрібно досягти  18-річного віку. Також в учасників обов’язково повинен бути закордонний паспорт на момент подачі документів (до 01.02.2020).

Зверніть увагу на термін стажування: 01.04-01.10.2020. Заяви на проходження стажування від студентів денної форми навчання розглядатимуться в індивідуальному порядку.

Посади, які вони зможуть обіймати під час проходження практики: трансферний гід, офіціант, бармен, аніматор (дитячий, дорослий), працівник відділу рецепшн, працівник відділу гестр релейшн, працівник консьєрж-сервісу.

Зверніть увагу, що при проходженні стажування передбачений щомісячний дохід: 550-650 usd. Це – офіційна заробітна плата + бонуси.

Усі, кого зацікавила можливість стажування в Туреччині, можуть отримати додаткову інформацію за тел.: (067)612 91 35– Лариса Георгіївна.

Анкету, яку потрібно заповнити для участі у стажуванні, можна отримати за електронною адресою: znu.anextour@gmail.com

Також ви можете звернутися до деканату свого факультету.