Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для слухачів підготовчих курсів ЗНУ організували екскурсію до Зоологічного музею

11.10.2019 08:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний Біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Зоологічний музей профорієнтаційна діяльність підготовчі курси екскурсія

До Дня біологічного факультету його колектив провів черговий профорієнтаційний захід для старшокласників м. Запоріжжя. Для слухачів підготовчих курсів, які готуються на базі ЗНУ до успішного складання ЗНО з біології, влаштували екскурсію до відомого в нашому місці Зоологічного музею Запорізького національного університету. До організації та проведення цього заходу долучилися представники біологічного факультету: доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Валерій Горбань і заступники декана біологічного факультету: доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Максим Малько й асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Вікторія Яранцева. Екскурсія стала можливою за активної підтримки представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування: його начальника Галини Микитів і фахівця відділу Юлії Максимової.

Під час екскурсії відвідувачам музею повідомили, що його заснували в 1991 році. Тут виставлено для огляду близько 80 опудал ссавців, більше 300 птахів, біля 90 риб, більше 70 амфібій та рептилій. Поруч із широко розповсюдженими представниками майже всіх основних груп тваринного світу демонструються й багато рідкісних видів тварин.

Завідувач музею Олександр Коротя захопливо розповів про особливості та походження тварин-експонатів музею, що викликали в студентів найбільший інтерес. Учасники екскурсії залишилися задоволені від перебування в музеї й запевнили, що отримали від екскурсії чимало позитивних вражень.

Слухачі підготовчих курсів висловили щиру вдячність Олександру Короті за цікаву екскурсію, відповіді на різноманітні запитання, а всім організаторам заходу  – за гостинність та доброзичливість.

Біологічний факультет