Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри мікроелектронних інформаційних систем обговорили зі студентами – мешканцями гуртожитку – побутові питання

11.10.2019 13:35 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій кафедра мікроелектронних інформаційних систем гуртожиток

На початку жовтня викладачі кафедри мікроелектронних інформаційних систем інженерного інституту Запорізького національного університету професор Зоя Ніконова й заступник декана з профорієнтаційної роботи цього факультету, доцент Аліна Ніконова відвідали гуртожиток університету по вулиці Трегубенка. Метою візиту став моніторинг умов проживання студентів, перевірка виконання мешканцями гуртожитку правил проживання, виявлення проблем, з якими стикаються іногородні студенти, й допомога в їх вирішенні.

Зустрівши викладачів, студенти привітали гостей із професійним святом працівників освіти. У теплій, дружній обстановці, яка завжди характеризувала стосунки між викладачами кафедри і студентами, господарі й гості обговорили питання, пов’язані з проживанням у гуртожитку й навчанням.

Студенти розповідали про свої проблеми, ділилися щасливими моментами й висловлювали побажання щодо умов покращення життя в гуртожитку, який на роки навчання стає для них «другою домівкою». Молодь звернулася з пропозицією щодо проведення в гуртожитку більшої кількості культурно-масових заходів, художніх виставок, на яких вони б могли презентувати свої творчі роботи.

Студенти також висловили побажання, щоб в гуртожитку проходили зустрічі з лікарями й представниками правоохоронних органів, щоб отримати кваліфіковані консультації з питань, які їх турбують.

Не залишилися поза увагою й питання, пов’язані з освітнім процесом. Зоя Андріївна й Аліна Олександрівна нагадали студентам про необхідність навчатися впродовж всього семестру, не відкладаючи підготовку до сесії на останній момент. Зі студентами 4 курсу викладачі обговорили підготовку бакалаврських робіт. Четвертокурсників ще раз ознайомили з особливостями графіку освітнього процесу на цей рік, адже на них чекає переддипломна практика й захист дипломних робіт.

Під час зустрічі відвідувачами гуртожитку були оглянуті санвузол, кухня, кімнати, де мешкають студенти кафедри МЕІС. Зоя Андріївна й Аліна Олександрівна ще раз нагадали молоді про необхідність дотримання санітарно-гігієнічних норм, підтримки естетичного вигляду й порядку в квартирах і кімнатах загального користування.

Інженерний інститут