Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам-економістам ЗНУ розповіли про можливість взяти участь у тренінгу від «Нової Пошти»

У рамках підписаного меморандуму про співпрацю між Запорізьким національним університетом і компанією «Нова Пошта» провідним фахівцем відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксаною Булавіною за підтримкою заступників деканів з профорієнтаційної роботи економічного факультету Юлії Скорнякової й факультету економіки та менеджменту інженерного інституту Льва Феофанова були організовані зустрічі з представниками Нової Пошти.

Зі студентами економічного факультету й факультету економіки та менеджменту зустрілися представники компанії – фахівець запорізького відділення з бізнес-тренінгу Надія Міщенко й менеджер з персоналу Юлія Варнакова.

Зустріч під гаслом «Знайди свій шлях вже зараз!» відбулася у формі жвавої бесіди. Надія Міщенко задавала студентам питання про те, як вони бачать свою майбутню кар’єри й коли, на їх думку, її варто починати? Які переваги надає молоді спроба «знайти себе» вже під час студентських років? І чи можна це зробити, не спробувавши себе в тій чи іншій професійній діяльності? Під час розмови студенти самі визначили шлях, який проходить відправлення с того моменту, як потрапляють у поштове відділення й до того як опиняються у адресатів; виявили коло посад, на яких працюють співробітники Нової Пошти, й які з них можуть посідати студенти.

Неабиякий інтерес присутніх викликали цікаві моменти, пов’язані з роботою Нової Пошти. Це й швидкий розвиток компанії, яка за дуже короткий термін не лише набула національного масштабу, ай стала лідером експрес-доставки в Україні; й наявність двох міжнародних компаній, завдяки чому є можливість скористатися послугами «Нової Пошти» навіть у країнах, де її немає фізично; а також наявність на території «Нової Пошти» складів від таких відомих інтернет-магазинів, як «Розетка», завдяки чому клієнти дуже оперативно отримують замовлення. Дуже цікавою була й інформація про унікальну сортувальну стрічку «Нової Пошти», яка настільки обережно пересуває відправлення, що її було обрано для сортування голландських тюльпанів.

Розповіла Надія Міщенко і про соціальні проекти, які втілює в життя компанія. Передусім, це – «Гуманітарна пошта України», спортивні заходи, пов’язані з бігом, «Школа бізнесу ‘’Нова Пошта’’» й, звичайно ж, «КРУТО Нова Пошта», метою якого є надання молоді реального шансу на особистий розвиток і старт КРУТОЇ (Кар’єру, Розвиток, Успіх, Таланти й Освіту) кар’єри.

Аби кожний із присутніх зміг самостійно оцінити, над якими якостями йому варто працювати, й до чого він більш схильний, Надія Міщенко й Юлія Варнакова запропонували присутнім пройти невеличкий тест «Колесо компетенції». Студенти мали можливість виявити наскільки гарні вони спікери; чи здатні, як керівники контролювати своїх підлеглих; чи зможуть знайти спільну мову з клієнтами; наскільки вони здатні працювати з запереченнями, тобто сприймати їх, вміти опрацьовувати і реагувати на них; оцінити свою схильність до роботи в команді; здатність проводити презентації; вирішувати конфлікти; бути гарними організаторами.

Гості розповіли студентам-економістам, що завдяки підписаному меморандуму між ЗНУ й Новою Поштою, будь-який студент університету зможе стати учасником проекту КРУТО. А це – низка цікавих і корисних для кожного тренінгів, за темами: «Нетворкінг – павутина можливостей», «Чи є істина у суперечках?», «Конфлікт – це круто?», «Опанування страху публічних виступів», «Архітектор крутих презентацій», «Чи крутий ти спікер?», «Планування й організація. Навіть бджоли це роблять», «Делегуванні та контроль: довіряй, але перевіряй»; «Смачний сервіс»; «Я – бренд!». Тренінги, що триватимуть чотири години на день, відбуватимуться в ЗНУ щосереди.

Після завершення занять всі охочі зможуть взяти участь у роботі експериментального студентського відділення «Нової Пошти», а на третьому етапі проекту розпочати стрімку кар’єру в компанії.

Інженерний інститут