Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проректор Сергій Кушнір започатковує в ЗНУ курси з енергоаудиту

Проректор Сергій Кушнір започатковує в ЗНУ курси з енергоаудиту

16.10.2019 09:14 Все Головні новини Університет енергоаудит курси освітній процес

Нещодавно проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення ЗНУ Сергій Кушнір прослухав 72-годинні курси з енергоаудиту й отримав сертифікат від національних тренерів, якій дає можливість викладати за цією програмою. Навчальний курс проводила компанія GIZ з фондом енергоефективності.

Окрім проректора Сергія Кушніра такий сертифікат отримали ще 2 викладача нашого університету. У жовтні планується провести перший набір слухачів на курси енергоаудиту. Варто відзначити, що створення цих курсів на базі ЗНУ дає змогу отримати нашому університету нове обладнання.

До речі, Сергій Миколайович повідомив, що попередня домовленість щодо отримання цього обладнання вже є. Залишилось лише провести перший набір слухачів за цим курсом, провести їхнє навчання і тоді звернутися  щодо отримання обладнання до компанії GIZ з фондом енергоефективності.

Зараз йде активна підготовка до запуску курсів, які діятимуть на постійній основі (тривалість – 72 години мінімум). На сьогодні йдеться про створення окремої дисципліни за цим курсом, щоб впровадити її в освітній процес навчальної програми технічних спеціальностей.