Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ запросили старшокласників м. Дніпрорудного на День абітурієнта в університеті

17.10.2019 12:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Запорізький металургійний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Запорізький металургійний коледж Запорізький торговий коледж профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами акція «Випускник-2020»

Шістнадцятого жовтня представники Запорізького національного університету - співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, Запорізького металургійного коледжу й Запорізького торгового коледжу - долучилися до проведення акції «Випускник-2020», організованої Василівською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості в м. Дніпрорудне. Гостинно зустріли представників ЗНУ директор Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Олена Грушко та провідний фахівець із профорієнтації Оксана Гнатенко.

На заході було присутні представники трьох шкіл, загальна кількість учасників – учнів 9-11 класів – 150 осіб. Із майбутніми вступниками зустрілася провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Максимова.

Вона розповіла про можливості якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, які надає старшокласникам ЗНУ. Йшлося, зокрема про його підготовчі курси, онлайн-репетитор, що діє на базі наукової бібліотеки університету, можливість взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах, які традиційно пройдуть наприкінці січня – у лютому на базі закладу вищої освіти, тощо.

Також Юлія Максимова презентувала потужну матеріально-технічну базу університету, розповіла про його 18 факультетів і 4 коледжі, про можливість отримати під час навчання на ньому сучасні престижні професії, які користуються попитом на ринку праці, тощо.

Вона запросила присутніх на заході завітати на День абітурієнта, який відбудеться в ЗНУ 24 листопада і під час якого всі охочі зможуть ознайомитися з матеріально-технічною базою ЗНО, поставити запитання його адміністрації, викладачам і студентам омріяного факультету.
Представниця Торгового коледжу Вікторія Вагіс і співробітниця Металургійного коледжу Юлія Середенко також поспілкувалися зі старшокласниками. Вони розповіли про освітні програми своїх закладів освіти й запросили вступників завітати до коледжів.
Наприкінці зустрічі вступникам показали ролик про ЗНУ та роздали рекламну продукцію університету й коледжів.

Фотогалерея: