Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії, моделі та технології управління економічними системами» SMTESM-2019

Викладачі ЗНУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії, моделі та технології управління економічними системами» SMTESM-2019

Викладачі ЗНУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії, моделі та технології управління економічними системами» SMTESM-2019
18.10.2019 10:07 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультети Економічний Економічний факультет інженерний інститут факультет економіки та менеджменту наукова діяльність міжнародна конференція

На початку жовтня в Хмельницькому національному університеті відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії, моделі та технології управління економічними системами» SMTESM-2019. Метою конференції, спрямованої на вирішення актуальних проблем формування стратегій, моделей і технологій управління економічними системами за умов розвитку інтеграційних процесів, стало здійснення обміну передовими ідеями й результатами наукових досліджень між вченими, сприяння розвитку наукових відносин і знаходженню партнерів для подальшої співпраці та проведення спільних наукових досліджень вченими України й світу.

До оргкомітету надійшли матеріали від 335 авторів, які представляли 91 навчальний заклад і інші організаційні структури з 7 країн світу: України, Греції, Бельгії, Грузії, Польщі, Росії та США.

Серед учасників конференції були й викладачі Запорізького національного університету. Факультет економіки та менеджменту інженерного інституту представляли професори В’ячеслав Глущевський (кафедра економіки та інформаційних технологій), Андрій Макаренко, Тетяна Меліхова (кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту); доценти Євген Мержинський, Вікторія Хорошун (кафедра економіки та інформаційних технологій) Лев Феофанов (кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту). Економічний факультет  ЗНУ – професор Наталія Максишко й доцент Віта Лось (кафедра економічної кібернетики).

Із привітальним словом до учасників і гостей звернулися організатори конференції, які щиро привітали присутніх з початком роботи конференції й побажали плідної праці, цікавих професійних дискусій, творчої наснаги і набуття нових ідей для майбутніх наукових досліджень.

Секційні засідання відбувалися за такими напрямами, як нові тенденції управління економічними системами в умовах реалізації інтеграційних стратегій; глобальні виклики розвитку економіки в країнах Центральної та Східної Європи; економетричне моделювання та прогнозування соціально-економічних процесів; математичні методи, моделі та інформаційні технології дослідження економічних систем; стратегічні домінанти розвитку світових і національних фінансових ринків; моделювання прийняття рішень в умовах невизначеності та ризику; процеси формування стратегії і тактики управління фінансами суб'єктів господарювання; цифрові технології в управлінні економічними системами; технології інтелектуального аналізу великих даних на основі машинного навчання; сучасні проблеми підготовки фахівців та адаптація освітньої діяльності до вимог Європейського простору вищої освіти.

Пленарне та секційні засідання конференції відбулись у комплексному поєднанні наукових доповідей і дискусій. Робочою мовою конференції була англійська, тож наші викладачі підготували презентації, доповіді й статті цієї мовою.

По завершенню науково-практичної частини конференції на основі доповідей учасників було складено резолюції в якій визнавався високий загальний рівень й актуальність наукових досліджень, їх ґрунтовність, наукове й практичне значення.

Матеріали конференції будуть опубліковані видавництвом Atlantis Press (Франція, м. Париж) й розміщені на сайті https://www.atlantis-press.com/proceedings/smtesm-19, а також подані для індексації до наукометричних баз CPCI (Web of Science), CNKI та Google Scholar.

Організатори та учасники конференції обмінялися контактами та отримали пропозиції щодо подальшого поглиблення та розширення співпраці в сфері науки й освіти, проведення спільних науково-практичних досліджень тощо. Чудовим подарунком для учасників заходу стала екскурсія до міста Кам’янець-Подільський.

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини