Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо фахівця кафедри мікроелектронних інформаційних систем Вадима Дмитрієва з успішним захистом кандидатської дисертації!

Колектив інженерного інституту ЗНУ вітає Вадима Сергійовича Дмитрієва, провідного фахівця кафедри мікроелектронних інформаційних систем, з успішним захистом кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.27.06 – «Технологія, обладнання та виробництво електронної техніки». Тема дисертації – «Омічні та інжектуючі бар’єрні переходи до арсеніду галію».

Захист відбувся 15 жовтня 2019 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.002.08 у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» МОН України.

Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор кафедри комп’ютерної інженерії Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій Євген Якович Швець.

Шановний Вадиме Сергійовичу! Бажаємо Вам нових успіхів як у науковій і професійній діяльності, так і в різноманітних творчих починаннях! Зичимо Вам яскравих моментів у житті, оптимізму, справжнього щастя й благополуччя!

Інженерний інститут