Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ФСУ провели тренінги для старшокласників Запорізької школи № 69

Представники ФСУ провели тренінги для старшокласників Запорізької школи № 69

21.10.2019 09:33 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність візит зустріч зі школярами

Представники факультету соціології та управління продовжує свої профорієнтаційні візити до шкіл. Зокрема, 18 жовтня, на черзі була зустріч з учнями загальноосвітньої школи № 69, яка запам’яталася учасникам своєю теплою атмосферою. Одинадцятикласники, разом із радою школи, виявили максимальну зацікавленість до тренінгів, проведених представниками профорієнтаційного напряму ФСУ.

Від магістерки спеціальності «Соціальна робота» Олександри Щербань слухачі дізналися про «Мистецтво перемовин в конфліктній ситуації». Тема самоорганізації є важливою у будь-якому віці. Тренінг заступниці декана з профорієнтаційної роботи Ольги Широбокової  «Самоменеджмент - як основа розвитку лідерських якостей» допоміг учасникам розставити всі крапки над «і» в цьому нелегкому питанні.

Дружня атмосфера – один з найголовніших аспектів вдалої зустрічі. У її формуванні допомогли представниці студентської ради ФСУ Анастасія Городецька та Сюзанна Горбатенко. Розповіді про активне студентське життя, відповіді на запитання та просто вільне спілкування зі школярами не тільки не залишили байдужим нікого, а й посилили зацікавленість майбутніх вступників до представлених напрямів навчання.

Зустріч запам’яталася щирим інтересом випускників до спеціальностей факультету соціології та управління, змістовними розмовами та корисними тренінгами від наших спікерів.

Колектив факультету соціології та управління дякує представникам ЗОШ № 69 за такий чудовий прийом та з нетерпінням чекаємо випускників на нашому факультеті вже в ролі студентів-першокурсників!

Єлизавета Токмакова