Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Дмитро Вороновський став чемпіоном Європи з важкої атлетики

Студент ЗНУ Дмитро Вороновський став чемпіоном Європи з важкої атлетики

Студент ЗНУ Дмитро Вороновський став  чемпіоном Європи з важкої атлетики
21.10.2019 15:21 Все Головні новини Спорт важка атлетика чемпіонат Європи

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років, що тривав нещодавно в Бухаресті золото для України здобув студент Запорізького національного університету. Дмитро Вороновський став чемпіоном Європи, виступаючи у ваговій категорії 55 кг, з результатом у сумі двоборства 245 кг. Крім того, Дмитро завоював малу бронзу у ривку з результатом 108 кг, та мале золото у поштовху з результатом 137 кг. Найближчого суперника запоріжець випередив на 10 кг!

Для довідки. Нагадаємо, що цього літа Дмитро виборов «золото» Чемпіонату України з важкої атлетики. Також навесні заслужений спортсмен України, студент Запорізького національного університету Дмитро Вороновський став чемпіоном України у ваговій категорії 55 кг, з результатом у сумі двоборства 232 кг на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, котрий відбувся у Чорноморську. Дмитро Вороновський під час проведення навесні 2019 року Кубка України з важкої атлетики у ваговій категорії 55 кг виступив із результатом 235 кг. У Чернігові нещодавно відбувся Кубок України з важкої атлетики. Нагороди виборювали в ньому 198 найсильніших спортсменів країни. Звісно, представлена на змаганнях була і збірна Запорізької області.

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді минулого року у Польщі у складі збірної України участь у змаганнях взяв і Дмитро Вороновський. Уже в перший день змагань у вазі 56 кг бронзовим призером чемпіонату Європи він став. Дмитро в сумі показав результат 235 кг – 104 кг ривок та 131 кг поштовх.