Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новообраною головою студентської ради ЗНУ стала студентка ФІФ Світлана Корнієнко

24.10.2019 17:11 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Студентська рада ЗНУ вибори голови студентське самоуправління

Двадцять третього жовтня в Запорізькому національному університеті відбулися вибори на пост голови студентської ради ЗНУ, в яких взяли участь двоє претендентів: студентка 3 курсу факультету журналістики Мзія Харчілава та студентка 3 курсу факультету іноземної філології Світлана Корнієнко. Напередодні, в рамках виборчих перегонів, в університеті відбулися дебати кандидатів, під час яких студентському загалу були презентовані передвиборчі програми та заходи, які команда кожної у разі перемоги планує здійснити. За результатами голосування на посаду голови студентської ради обрана Світлана Корнієнко та її команда. За Світлану свої голоси віддали 1576 виборців, за Мзію – 941.

Нагадаємо, що Світлана Корнієнко вже має досвід роботи у студраді, виступала серед організаторів та учасників багатьох молодіжних проєктів й заходів: «ZNU-CHEER», «A-week», «Плацкарт», «OZON», «Лекторій ЗНУ», «33», «Форум - 2019». Разом із своєю командою  вона планує модернізувати комунікації всередині університетської спільноти, побудувати нову модель взаємодії між студентами, викладачами, студрадою й адміністрацією. Через реалізацію проєктів Світлана прагне впливати на формування відповідної ціннісної системи студента Запорізького національного університету. Згідно бачення нової команди, кожен представник студентської спільноти має бути відкритим для вільного спілкування, прагнути постійного розвитку й самовдосконалення, бути відповідальним й толерантним представником єдиної університетської спільноти.

Фотогалерея: