Анонси / Новини / Конкурс поетичного перекладу

Конкурс поетичного перекладу

09.09.2019 15:47

Факультет іноземної філології ЗНУ оголошує конкурс на найкращий поетичний переклад з англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватись за адресою abiturientfif@ukr.net до 10 листопада 2019 року (вказати ім’я, прізвище, школу, клас, іноземну мову, з якої буде здійснюватися переклад, електронну адресу, контактний телефон).

Для участі у І (відбірковому) турі необхідно надіслати творчі роботи до 15 листопада 2019 року на вищевказану адресу. Роботи перевірятимуться до 22 листопада.

Переможці І туру конкурсу отримають на електронну пошту запрошення до участі у ІІ турі, який відбудеться 29 листопада о 16.00 (аудиторія 321 другого навчального корпусу ЗНУ вул. Жуковського, 66 Б).

Під час презентації рекомендуємо робити короткий (не більше 5 хвилин) усний виступ про автора твору (важливі факти біографії, творчість, особливості стилю тощо; також поділитися особистим досвідом перекладання поетичного твору). Презентація має бути у форматі PowerPoint.

Положення про конкурс

Вірші для перекладу