Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Повторне пробне тестування пройшло на «відмінно»

Повторне пробне тестування пройшло на «відмінно»

23.02.2009 15:33 Зовнішнє незалежне оцінювання

22 лютого в Запорізькому національному університеті пройшло повторне пробне тестування з української мови і літератури та історії України. Це тестування могли пройти усі бажаючі: як ті, хто не зміг перевірити свої знання попереднього разу, так і ті, хто мав таку можливість.

Як і минулого разу, кількість бажаючих пройти тестування (понад 1700) значно перевищувала кількість зареєстрованих (близько 1500). Однак це не зашкодило організаторам впоратись із завданням і провести тренінг на високому рівні. “Цьому сприяло й те, що абітурієнти вже знали, як саме буде проходити тестування. До того ж, комплектація по групах і розміщення їх по аудиторіях відбувалося дуже організовано,” – зазначила відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бакаленко.
Високу якість організації відзначили й самі абітурієнти. Так, учень Запорізького січового колегіуму Ігор Крилов відзначив: “Минулого разу я не зміг пройти тестування – було занадто багато бажаючих. Цього разу всі, хто прийшов до ЗНУ, перевірили свої знання. Я зрозумів, що завдання досить складні, тому треба уважно готуватись.”
Структура та зміст тестів відповідали стандартам Українського центру оцінювання якості освіти, що дозволяло вступникам максимально відчути атмосферу ЗНО. Цим тренінгом ЗНУ завершив серію безкоштовних пробних тестувань, з усіх дисциплін, винесених на ЗНО. За результатами тестувань науковці Запорізького національного університету складають аналітичні довідки, які будуть надіслані в усі відділи освіти та школи міста та області.

Микола ЖИРІВСЬКИЙ