Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ФСУ провели тренінги для старшокласників Запорізького колегіуму «Елінт»

29.10.2019 08:48 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами тренінг відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

Двадцять четвертого-двадцять п’ятого жовтня представники факультету соціології та управління максимально ефективно співпрацювали з колективом Запорізького колегіуму «Елінт».

За цей час профорієнтаційна команда ФСУ надала одинадцятикласникам багато нової та корисної інформації, яку вони згодом зможуть застосувати у повсякденному житті. Про мистецтво ведення переговорів розповів старший викладач кафедри соціології – Генадій Корнієнко у своєму тренінгу «Мистецтво медіацій». У час підвищеної онлайн та офлайн комунікації – тема знайшла широкий відгук серед майбутніх студентів.

Не менш актуальною серед випускників є тема ЗНО. Тут на допомогу прийшли магістерки факультету соціології та управління – Світлана Слатківська та Крістіна Онищенко, разом з головою студентської ради – Єгором Гуковим. У рамках тренінгу «Як психологічно підготуватися до ЗНО» студенти аналізували труднощі, з якими можуть стикнутися 11-класники, та розповідали як їх уникнути. В кінці учасників тренінгу чекав цікавий майстер-клас.

До лідерства, як завжди, старшокласників спонукала й надихала на плідну роботу заступник декана з профорієнтаційної роботи  Ольга Широбокова. У своєму тренінгу «Мотивація лідерства» вона розповідала про поняття самомотивації, лідерства та мотивації в цілому, адже ці теми є дуже важливими для людей, крокуючих у доросле життя.

«Тренінг спілкування», проведений магістерками спеціальності «Соціальна робота» Анною Штефан  та Альбіною Швець, – поповнив знання слухачів щодо методів ефективної комунікації.

Загалом за дводенний період проведення тренінгів профорієнтаційна команда ФСУ залучила до взаємодії більш ніж 90 осіб, серед яких були як школярі, так і викладачі.

Представники факультету соціології та управління сподіваються, що отримані знання допоможуть майбутнім вступникам із вибором подальшого життєвого шляху і професії, а також – із закладом вищої освіти, де вони здобуватимуть омріяни      й фах.

Єлизавета Токмакова