Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили кращих знавців з фінансів та банківської справи

У ЗНУ визначили кращих знавців з фінансів та банківської справи

24.02.2009 10:24 Економічний факультет Олімпіада

На економічному факультеті Запорізького національного університету підвели підсумки І етапів Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей «Фінанси» та «Банківська справа». Кращі знавці з цих економічних дисциплін будуть представляти наш університет на загальнодержавному рівні.

Організатором заходу виступила кафедра фінансів та кредиту. Усі бажаючі бакалаври та магістри могли перевірити свої знання актуальних питань з теорії фінансів, фінансів підприємств, фінансового ринку, фінансового менеджменту, а також визначити, наскільки вони орієнтуються в особливостях сучасної банківської справи. Цьому сприяла і різноплановість завдань олімпіади, серед яких були не дише тести, але й практичні завдання розрахункового та ситуативного характеру.
Серед магістрів переможцями 1 етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси» стали Вікторія Омельченко та Ксенія Новикова, які, набравши однакову кількість балів (76,5) розділили перше місце. Друге місце посіли Лілія Кириченко, Владислав Богданов та Сергій Щусь (у всіх по 75 балів). А третє – Ірина Куриленко, відставши від тих, хто посів друге місце, усього на півбала.
Серед бакалаврів, за результатами олімпіади, кращими виявилися Ганна Рурка і Михайло Євтушенко (по 87 балів). В Олени Романченко, яка посіла друге місце, - 85 балів. А її однокурсниця Ніна Савіна, набравши 79,5 балів, опинилася на третьому місці.
Світлана Давидова набрала найбільшу кількість балів (118 балів) серед магістрів, які взяли участь у І етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». Перше місце з нею розділила однокурсниця Анна Ниценко, яка за результатами змагання набрала 117 балів. Оскільки ці студентки набагато випередили інших учасників олімпіади, то, за рішенням журі, друге місце не присвоїли нікому. Результат Олександра Силаєва, який виборов третє місце, - 92 бали.
Серед бакалаврів кращий результат із «Банківської справи» виявився у Ніни Савіної, яка набрала 116 балів. На другому місці опинилися Михайло Євтушенко (102 бали) та Олена Романченко (100 балів). А третє місце розділили Світлана Северина, яка набрала 92 бали й Аліса Капьонкіна (84 бали).

Таміла ТАРАСЕНКО