Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічний факультет ЗНУ завітали львівські школярі

На філологічний факультет ЗНУ завітали львівські школярі

29.10.2019 16:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний Філологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами екскурсія

Минулого тижня під час шкільних канікул гостями філологічного факультету були школярі зі Львівщини – восьмикласники Червоноградської загальноосвітньої школи № 14 разом зі своїм класним керівником, випускником нашого факультету, учасником АТО Олексієм Фроловим.

Під час цікавої й пізнавальної екскурсії студентським містечком, проведеної доцентом кафедри української літератури Олесею Слижук, школярі дізналися історію становлення Запорізького національного університету. Вони оглянули оновлені сучасні аудиторії, спілкувалися на кафедрах із привітними й гостинними викладачами. А також – зустрілися з деканом Тамарою Хомяк, яка запросила їх стати студентами найкращого факультету Запорізького національного університету.

Фотогалерея:

Філологічний факультет