Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ФСУ уклали угоду про співпрацю з Біленьківською об'єднаною територіальною громадою

30.10.2019 08:48 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність співпраця з вчителями тренінг

Викладачі факультету соціології та управління ЗНУ проводять освітні лекції та тренінги не лише для учнів, а й для вчителів шкіл. Зокрема, 28 жовтня запам'яталося візитом до Біленьківської об'єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області. Цього дня на базі Біленьківської загальноосвітньої школи відбулася осіння сесія методичного кластера для педагогів навчальних закладів Біленьківської ОТГ.

Після двох панельних дискусій, зазначених у програмі заходу, детального знайомства з порядком проведення інституційного аудиту, його основами та тезами  близько 50 педагогів, які викладають різні навчальні предмети, прослухали лекцію-презентацію на тему "PR-технології в сучасній школі" від доцента ФСУ Ольги Широбокової. Це дало присутнім змогу не лише покращити знання з вказаної теми, але й закласти фундамент для подальшої співпраці.

Між відділом освіти, молоді та спорту Біленьківської об'єднаної територіальної громади та Запорізьким національним університетом уклали договір про співпрацю.

Представники ФСУ окрему подяку за сприяння профорієнтаційній діяльності та творчий підхід висловлюють начальнику відділу освіти, молоді та спорту Біленьківської об'єднаної територіальної громади Ларисі Зуб. Вони сподіваються на продовження співробітництва та спільні досягнення у майбутньому.

Факультет соціології та управління