Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відкрився Ресурсний центр з вивчення американського варіанта англійської мови

26.02.2009 17:41 Іноземні гості Міжнародна співпраця англійська мова

На офіційне відкриття Ресурсного центру американознавства, яке відбулося сьогодні, завітав аташе з питань викладання англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Томас Сантос.

Томас Сантос у вересні минулого року вже зустрічався із представниками адміністрації ЗНУ та керівництвом і викладачами факультету іноземної філології. Саме тоді у нього відбулася предметна розмова із деканом факультету Галиною Морошкіною про можливість відкриття у нашому університеті подібного підрозділу. На думку Галини Федорівни, його головним призначенням, повинна стати допомога шкільним вчителям англійської мови. Адже вже протягом двох років викладачі ФІФ допомагають своїм шкільним колегам підвищити кваліфікацію.
Ще до офіційного відкриття у центрі провели свій перший семінар, присвячений підготовці до незалежного тестування з іноземної мови. У цьому заході взяло участь близько 120 вчителів з усієї області. Крім того, самі викладачі ЗНУ цього року розробили тести з іноземної мови.
Надалі у планах наших викладачів - розширити діяльність Ресурсного центру, зробити його доступним не лише для викладачів, а й для всіх, хто зацікавлений у вивченні англійської мови. Зараз же всі вчителі можуть завітати до Центру, отримати консультацію та скористатися навчальною та методичною літературою, отриманою від Посольства США.
Під час церемонії відкриття Центру ректор ЗНУ професор Сергій Тимченко висловив переконання у подальшому розвитку співпраці з іноземними партнерами. Адже в університету є для цього всі ресурси. У тому числі – можливість проведення он-лайн конференцій та прослуховування лекцій американських професорів.
Томас Сантос відзначив велику роботу університету, здійснену за останні півроку та запевнив у зацікавленості роботи з нашим університетом. Відразу після відкриття Центру пан Сантос провів семінар з розмовної американської мови для вчителів запорізьких шкіл.

Таміла ТАРАСЕНКО