Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відвідала делегація в рамках міжнародного проєкту «Україна – Норвегія»

ЗНУ відвідала делегація в рамках міжнародного проєкту «Україна – Норвегія»

01.11.2019 11:40 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Ректорат інженерний інститут ЗНУ зустріч міжнародний проєкт «Україна – Норвегія» міжнародна діяльність проєктна діяльність

Тридцять першого ЗНУ із робочим візитом відвідали представники норвезької делегації у рамках міжнародного проєкту «Україна – Норвегія», який реалізовується за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації: дипломат, радник з питань співпраці та розвитку Посольства Норвегії в Україні Петер Баук, заступник директора департаменту Міністерства закордонних справ Норвегії Маріан Кван, старший радник Міністерства закордонних справ Норвегії Хільде Аустад і проєктний радник Норвезького посольства в Україні Дмитро Лоза. У Запоріжжі їх супроводжував голова громадської організації Об’єднання військовослужбовців «Лідер» Геннадій Коноваленко та інші особи.

Під час перебування в університеті іноземні гості зустрілися з ректором ЗНУ Миколою Фроловим та представниками адміністрації ЗВО, яку на зустрічі представляли перший проректор Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах, начальник відділу міжнародних зв'язків Аліна Осаул. Іноземним гостям ректор ЗНУ представив свою команду, розповів про напрямки діяльності університету, який стрімко розвивається й активно долучається до загальноєвропейських процесів в освітній, науковій галузі, реалізовує проєкти міжнародного співробітництва й загалом підтримує стандарти демократії ЄС. Одним із показників результативності цієї співпраці є розвиток студентського самоврядування в ЗНУ, адже всі головні події тут відбуваються за участі студентського активу.

Наразі ректор виказав готовність усіляко підтримати реалізацію міжнародного проєкту «Україна – Норвегія» та співробітництво представників Інженерного інституту ЗНУ, яке триває в його рамках. Нагадаємо, що проєкт спрямований на перепідготовку й соціальну адаптацію військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні. Під час професійної перепідготовки його учасники отримують допомогу в правовій адаптації, психологічній реабілітації, професійній перепідготовці, працевлаштуванні та організації власного бізнесу. Зокрема, серед закладів, які співпрацюють з іноземними колегами над реалізацією проєкту в Україні, є інженерний інститут ЗНУ.

Отже, учасники делегації разом із представниками університету обговорили політичну ситуацію в Україні, деякі економічні питання, пов’язані з реалізацією проєкту на рівні співпраці із ЗВО, окреслили перспективні напрямки співробітництва тощо.

Насамкінець зустрічі гостям вручили пам’ятний подарунок – «Літопис Запорізького національного університету», який презентує основні віхи майже 90-річної історії його розвитку.

Цього ж таки дня відбулася зустріч представників міжнародної делегації і з фахівцями інженерного інституту ЗНУ, під час якої докладно були обговорені пункти подальшої співпраці, що відбувається в рамках проєкту «Україна – Норвегія».

Фотогалерея:

Олена Хлистун