Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ – у V фазі міжнародного проєкту «Інноваційний університет і лідерство»

05.11.2019 10:15 Все Головні новини Університет проєктна діяльність міжнародна діяльність тренінг

Четвертого листопада розпочала свою роботу друга сесія V фази міжнародного українсько-польського проєкту «Інноваційний університет і лідерство», який призначений для підготовки агентів змін в українській системі вищої освіти.

Для учасників проєкту, які пройшли ретельний конкурсний відбір, передбачене місячне стажування у Варшавському та Ягелонському університетах, під час якого буде проведено курс тренінгів та індивідуальних консультацій щодо розробки стратегій розвитку сучасного університету. Участь у цьому проєкті бере і представниця ЗНУ – докторант Вікторія Меняйло.

У перший день роботи українські науковці мали можливість ознайомитися з принципами формування стратегії розвитку Варшавського університету, з якими ознайомила присутніх колишня проректорка, проф. Анна Гіза-Полещук, а також прослухали фундаментальну лекцію президента Міжнародного фонду освітньої політики, одного із співорганізаторів проєкту «Інноваційний університет і лідерство» Тараса Фінікова щодо основних тенденцій розвитку європейської освіти та перспектив стратегічного планування у вітчизняних закладах вищої освіти.

Після закінчення стажування учасники проєкту мають розробити й реалізувати мікропроєкти, спрямовані на стратегічний розвиток власних університетів або української вищої освіти загалом.

Фотогалерея: