Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалося грандіозне шоу «Кубок першокурсника-2019»

У ЗНУ розпочалося грандіозне шоу «Кубок першокурсника-2019»

Четвертого листопада в Запорізькому національному університеті розпочалася одна з найбільш очікуваних подій у культурно-масовому житті студентства – «Кубок першокурсника-2019». Цей традиційний для університету захід, як завжди, організували представники центру культури ЗНУ під керівництвом його директора Юлії Янько.

У перший день конкурсу на сцену піднялися першокурсники факультетів філологічного, математичного й соціальної педагогіки та психології. Аби їх підтримати, на творчий конкурс завітали викладачі та студенти старших курсів цих факультетів, представники інших підрозділів ЗНУ, а також – рідні, друзі й знайомі артистів. Під час виступів вони активно підтримували першокурсників, винагороджуючи їх гучними оплесками за кожен номер.

Оцінювало виступи команд професійне журі, до складу якого увійшли: Аліна Черкасова – заступник директора центру культури інженерного інституту ЗНУ, викладач Школи краси і гарних манер «Джульет», хореограф-постановник Miss Avrora, Mini Miss and Teen Ukraine, Miss&Mister University, Top model Z,Show Opium 5 тощо, Ірина Осіпчук – художній керівник центру культури ЗНУ, керівник хореографічної студії центру культури, Антон Осадчук – провідний фахівець центру культури ЗНУ, бренд-менеджер компанії «Peter Greven Physioderm» в Україні, комерційний директор компанії «Захист ЛТД», Наталя Пиріг – керівник вокальної студії «Кантилена» центру культури ЗНУ, лауреат всеукраїнських конкурсів артистів естради та Микита Налівкін – ведучий та редактор Запорізької Ліги Сміху, Студентської Ліги Сміху ЗНУ та Відкритої Запорізької Ліги КВК, резидент стендап-проекту «Каліфорнія», автор телевізійних проектів.

Першими у цей день на сцену вийшли представники філологічного факультету. Їх виступ, присвячений небезпеці потрапляння у «день бабака» й негативного сприйняття світу, мав щасливе закінчення. Головна героїня, яка на початку виступу не бажала шукати спільну мову з одногрупниками, наприкінці, після потрапляння до «чарівного міжвиміру», розкаялася, потоваришувала з іншими та взяла участь у підготовці до «Кубка першокурсника». Це надало можливість студентам продемонструвати широкий спектр талантів: ліричні й запальні хореографічні постановки, вокальні виступи, іскрометні жарти.

Під час оцінювання виступу цього факультету Микита Наливкін зазначив, що це був неймовірний виступ, який завдав дуже високі стандарти для всіх інших артистів, які виступатимуть цього дня. Також журі подякувало активним вболівальників філологічного, зокрема його викладачам і декану – професору Тамарі Хом’як.

Другими на сцену піднялися представники математичного факультету. Вони побудували свій виступ навколо припущення, що до ЗНУ приїздить Президент України Володимир Зеленський і саме представникам математичного факультету дали завдання підготувати концерт із цього приводу. І хоча наприкінці виступу його учасникам повідомили, що візит відміняється, однак під час перебування на сцені глядачам продемонстрували дуже різноманітні, але однаково талановиті номери: пісні, хореографічні виступи, декламацію авторської поезії, дефіле, фокуси, до постановки яких активно залучили членів журі, та багато іншого.

Під час розбору цього виступу Аліна Черкасова відзначила, що її приємно вразив рівень виступу команди, особливо талановитість її жіночого складу. При цьому вона відразу запропонувала двом студенткам обов’язково взяти участь у кастингу на «Miss University».

Завершували перший конкурсний день представники факультету соціальної педагогіки та психології. Вони дуже незвично й креативно подали свій власний погляд на творчий кастинг «Шлях зірки СПП». Представники факультету блискуче впоралися з ролями ведучої Оксани Марченко та зіркового журі – Сергія Сосєдова, Ігоря Кондратюка й Андрія Данилкіна. Це, своєю чергою, дало змогу показати, наскільки талановиті першокурсники навчаються на факультеті: вони співали, декламували поезії із сурдоперекладом, демонстрували танці, акробатичні постановки та багато іншого. Насамкінець зі сцени пролунало гасло, що СПП об’єднує таланти.

Наприкінці Антон Назаренко зазначив від імені журі, що виступ був неймовірно крутий і що перший творчий день конкурсу був завершений не менш сильно ніж розпочався. Він подякував команді факультету СПП за чудове видовище й сильні емоції.

Наприкінці влаштували конкурс вболівальників: прихильники кожної команди мали хвилину, аби висловити своє захоплення талантами першокурсників. У результаті приз від спонсора отримали представники факультету СПП, що від усього серця вболівали за «своїх».

Наприкінці присутнім нагадали, що найкращі номери кожного дня увійдуть до гала-концерту конкурсу, який відбудеться 13 листопада.

Фотогалерея (центру культури ЗНУ):

Таміла Тарасенко