Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному інституті провели незвичайне заняття з англійської мови

В інженерному інституті провели незвичайне заняття з англійської мови

Наприкінці жовтня до студентів завітало стародавнє кельтське свято Halloween, і відразу в двох іпостасях, як незабутнє заняття з англійської мови й веселе дійство для студентів інженерного інституту, факультетів університету, а також представників коледжів ЗНУ.

Ініціатором проведення нестандартного заняття з англійської мови стала викладач кафедри загальноосвітніх дисциплін інженерного інституту Запорізького національного університету Лариса Мосієвич. А учасниками події на честь кельтського свята стали студенти групи БУД-18-1бд факультету будівництва та цивільної інженерії ЗНУ.

Як виявилося, другокурсники вперше грали на занятті в Halloween, тому викладач заздалегідь придумала для них святкове домашнє завдання – підготувати повідомлення англійською мовою про символіку, походження й традиції цього дня.

Починаючи незвичайне заняття, Лариса Василівна розповіла, і звичайно ж, англійською мовою, що в наші дні це свято стає все більш популярним, у тому числі й у тих країнах, де ця подія не є традиційною. Заняття, як втім, і саме свято, відбулося в дуже веселій атмосфері й пройшло в нестандартній формі.

У інтерактивній формі студенти працювали з лексичними картками, супроводжували «horror-story» звуковими ефектами, диктували «письменнику» інформацію, яку вони запам’ятовували за дуже короткий час.

Однією з основних складових Halloween є «Передбачення», тому на заняттях був використаний «Мішечок щастя», у який студенти клали листки зі своїми побажаннями. Зовсім несподіваним було для майбутніх будівельників дізнатися про те, що їхні бажання іноді можуть носити негативні наслідки. І що, бажаючи чогось, потрібне передбачати, яким може виявитися результат їх задумів. Безумовно, таке різноманітне за формою й насичене за змістом заняття допоможе студентам поглибити свої знання англійської мови.

Уже традиційно веселе свято Halloween проводиться в інженерному інституті. Його організаторами стало студентське самоврядування факультету будівництва та цивільної інженерії, а саме: Вікторія Рибалка та Марія Кожухова. Допомагав у проведенні свята заступник декана з виховної роботи ФБЦІ Артем Юхименко.

Свято захопило кожного учасника. Жоден не сидів на місці, бо запальний ведучий весь час проводив дуже цікаві та водночас веселі конкурси. А шведський стіл не дозволив зголодніти навіть тим, хто не встиг пообідати після нелегкого навчального дня.

Найбільшою інтригою вечора стало визнання переможця в номінації «Кращий костюм». За результатами голосування було обрано декілька номінантів, але переможцем став володар найжахливішого костюму Люцифера, в який був одягнений ведучий. Проте не лише переможець отримав подарунок. Ніхто не залишився без приємного презенту, адже у організаторів було чимало спонсорів, таких як Woka, Crowbar, квест-кімнати та інші.

Інтерактивне заняття, як і веселе святкування Halloween сподобалися всім учасникам, тим паче, що погода у святкові дні сприяла веселому настрою й була теплою, як колір помаранчевого гарбузового світильнику «Джеку». Сподіваємось, що участь у таких заходах сприятиме зміцненню дружби в колективі, а також зацікавить студентів культурними традиціями інших країн.

Інженерний інститут