Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Технічна еліта ЗСУ опановує сучасні комп’ютерні мережі в інженерному інституті ЗНУ

Із 2016 року інженерний інститут ЗНУ бере активну участь у волонтерському проєкті спільноти інструкторів Мережних академій Cisco в Україні з навчання військовослужбовців ЗСУ.

Упродовж усього навчального року офіцери військ зв’язку мають можливість вивчати онлайн-курси CCNA, підготуватися до промислової сертифікації спеціалістів із комп’ютерних мереж. Проєкт сприяє підвищенню обороноздатності України, адже нове сучасне телекомунікаційне обладнання надходить до ЗСУ майже щодня, тож професійний рівень фахівців має підвищуватись постійно.

Саме для вирішення цієї задачі у волонтерській ініціативі співпрацюють інструктори з таких потужних українських університетів, як Національний університет «Києво-Могилянська академія», НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка», НУ «Дніпровська політехніка», Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Цього тижня учасники проєкту з південної частини України завітали до Академії Cisco інженерного інституту ЗНУ, яка працює на базі кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем. Це – дводенна денна сесія, під час якої відпрацьовуються практичні навички роботи на реальному обладнанні. Це обладнання використовується на кафедрі в освітньому процесі спеціальності «інженерія програмного забезпечення» за освітньою програмою «програмне забезпечення систем». Показником високого рівня підготовки студентів в інженерному інституті ЗНУ є той факт, що обладнання і досвід викладачів стали корисними для військ зв’язку ЗСУ.

На початку заходу слухачів привітав заступник завідувача кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Анатолій Безверхий, який ознайомив з профілем підготовки студентів, освітніми послугами ЗНУ. Заняття денної сесії проводить доцент кафедри Наталія Полякова, що має статус Cisco Academy Expert Level Instructor упродовж останніх п’яти років.

Більше подробиць – за покликанням: http://cisco.netacad.zsea.edu.ua/volunteers/

Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем