Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам факультету будівництва та цивільної інженерії розповіли про можливість стажування в Туреччині від туроператора «Anex Tour»

07.11.2019 09:25 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії кафедра промислового та цивільного будівництва Економіко-правовий коледж ЗНУ туроператор «Anex Tour» працевлаштування студентів зустріч із роботодавцями

Нещодавно до інженерного інституту ЗНУ завітали гості з Економіко-правового коледжу, які презентували студентам факультету будівництва та цивільної інженерії програму стажування в Туреччині. Таке стажування стало можливим завдяки підписанню угоди між Запорізьким національним університетом і туроператором «Anex Tour».

Організатором зустрічі стала доцент кафедри промислового та цивільного будівництва Марина Полтавець. На початку заходу Марина Олександрівна представила студентам гостей: викладача коледжу Ларису Ніколаєву, а також студентів ЕПК Данила Степанова, Ольгу Негоц і Євгенію Мизернюк.

Розповідаючи про компанію, Лариса Георгіївна зазначила, що туроператор «Anex Tour» з’явився на світовому ринку в 1996 році й уже понад 20 років успішно здійснює свою діяльність у сфері туризму. Сьогодні компанія є найбільшим представником туристичної галузі в Україні. Туроператор співпрацює із провідними компаніями нашої країни й світу, серед яких «Blue Sky Travel», «Terremar Group», «ВУСО», «Альфа-банк», «Укрсиббанк», а також є співвласником авіакомпанії «Azurair».

Лариса Ніколаєва запропонувала студентам стати учасниками програми й пройти стажування в Туреччині з квітня до кінця вересня. Гостя зазначила, що таке стажування має цілу низку переваг: можливість отримати мовну практику, інтегруватись в інше культурне середовище, побачити нову країну, покращити навички комунікації з різними людьми, отримати ділові зв’язки й дружні контакти. Не варто забувати й про можливість покращити своє фінансове становище. А головне, стажування за кордоном – це шанс випробувати себе й визначитися з покликанням у житті.

Взяти участь у програмі можуть студенти  що мають закордонний паспорт, яким виповнилося 18 років. Але робота трансферного гіду, яку пропонує компанія «Anex Tour», потребує певних якостей. Із нею впорається лише відповідальна, енергійна, комунікативна, готова до роботи в команді й навчання молодь. Саме тому це стажування пропонують студентам, здатним впоратися з таким завданнями, як зустріч туристів в аеропорту й супровід гостей до готелів; надання повної й необхідної інформації під час трансферів і екскурсій; допомоги й підтримки туристам під час заселення й виселення з готелю; супровід відпочиваючих під час екскурсій; збір туристів по готелях і супровід до аеропорту; допомога в вирішенні ймовірних конфліктних ситуацій тощо.

Як розповіла Лариса Георгіївна, «Anex Tour» забезпечує офіційне працевлаштування, оформлення документів, авіапереліт, проживання, харчування, медичне страхування, мобільний зв’язок тощо. Після завершенню стажування всім його учасникам надаються сертифікати встановленого зразка, а найкращим стажерам компанія пропонує працевлаштуватися й зробити кар'єру в туристичному агентстві «Anex Tour».

Гості звернули увагу слухачів на те, як саме стати учасниками програми. Всю необхідну інформацію студенти можуть знайти на сайті anextour.com.

Наприкінці зустрічі студенти Економіко-правового коледжу ЗНУ, які вже чотири роки проходять стажування за цією програмою, поділилися своїми враженнями про роботу в компанії «Anex Tour».

Інженерний інститут