Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультетів філологічного та СПП зустрілися з представниками медійного ТОВ «МВ-холдінгу» (Мелітополь)

07.11.2019 10:30 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології Філологічний Філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування працевлаштування студентів зустріч із потенційними роботодавцями

Шостого листопада до Запорізького національного університету завітали керівництво й співробітники ТОВ «МВ-холдінг» (м. Мелітополь). Вони зустрілися зі студентами 1-2 і 4 курсів спеціальностей «українська мова і література» і «російська мова та література» філологічного факультету, а також із представниками спеціальності "дизайн" факультету соціальної педагогіки та психології. Студентам запропонували пройти навчання на підготовчих курсах із журналістики, рекламної та дизайнерської діяльності, аби потім, за результатами відбору, приєднатися до колективу «МВ-холдінгу».

На початку зустрічі провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Оксана Булавіна представила аудиторії гостей університету – керуючого власника, голову ради директорів ТОВ «МВ-холдінгу» Михайла Кумка, виконуючого директора Олександра Планкіна, директора Запорізького відділення «МВ-холдінгу» Олену Василегу й редактора Ольгу Карпову.

На початку зустрічі Михайло Кумок наголосив на важливості практичних професійних компетенцій для подальшої побудови кар’єри. Він відзначив, що ректор ЗНУ Микола Фролов надає великого значення практичному складнику навчання й тому, аби після закінчення університету випускники могли влаштуватися на роботу за спеціальністю.

Саме тому у виші на постійній основі відбуваються зустрічі студентів різних факультетів із потенційними роботодавцями. Цього разу представники ТОВ «МВ-холдінгу» запропонували всім охочим взяти участь у навчанні й отримати необхідні для роботи журналістом, дизайнером і верстальником чи рекламістом практичні навички. А вже потім, після конкурсного відбору, стати співробітниками їхньої команди.

Михайло Володимирович розповів про основні напрямки діяльності «МВ-холдінгу», такі як інтернет-медіа, радіо, газети й часописи, типографія. У його виступі йшлося про власний початок журналістської кар’єри, створення, розвиток і сьогодення «МВ-холдінгу» й перспективи його подальшого розвитку.

Також він запросив студентів до діалогу й надав відповіді на всі запитання присутніх. За попередньою домовленістю, заняття зі студентам розпочнуться вже з наступного понеділка. До них можуть приєднатися всі охочі представники філологічного факультету та факультету соціальної педагогіки та психології.