Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти економічного факультету поспілкувалися з потенційним роботодавцем

Магістранти економічного факультету поспілкувалися з потенційним роботодавцем

07.11.2019 16:50 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Економічний Економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустрічі з роботодавцями працевлаштування студентів

У Запорізькому національному університеті не лише дбають про те, аби підготувати висококваліфікованих фахівців, забезпечивши їх міцними знаннями й потрібними практичними навичками. Також у центрі уваги керівництва закладу вищої освіти  – працевлаштування студентів і допомога випускникам у пошуку першого місця роботи. Реалізуючи це завдання, співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування проводять низку зустрічей студентів бакалаврату й магістрантів різних факультетів із потенційними роботодавцями.

Днями таку зустріч влаштували для студентів 1 курсу магістратури економічного факультету. Провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна представила учасникам заходу почесну гостю – начальника відділу трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Запорізького управління офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України Тетяну Шевченко. Також на заході були присутні викладачі економічного факультету – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Інна Кисільова й доцент кафедри обліку та оподаткування Ірина Пушкарь.

Тетяна Шевченко розповіла студентам про завдання, які стоять перед співробітниками Державної фіскальної служби України. У її виступі йшлося про функції цієї держустанови, її структуру й роботу з персоналом. Зокрема, вона згадала про ті можливості в побудові кар’єри, які відкриваються перед амбітною й активною молоддю, яка вирішить пов’язати своє життя з цією професією.

Магістрантам запропонували розглянути такі вакансії, як головний ревізор й інспектор. Представники ЗНУ зацікавилися цією пропозицією. Вони поставили запитання щодо заробітної плати, обов’язків, соціального пакета тощо й отримали на них вичерпні відповіді.

Наприкінці заходу його учасники подякували шановній гості за цікаву й інформативну розповідь і відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування за можливість зустрічатися з майбутніми роботодавцями.