Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали переможців обласного конкурсу обдарованої молоді у галузі науки!

08.11.2019 14:16 Все Головні новини Науково-дослідна частина конкурс для обдарованої молоді у галузі науки молодіжна премія

За результатами засідань конкурсної комісії нещодавно були підбиті підсумки обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2019 році. Варто відзначити, що серед переможців – студенти та молоді науковці нашого університету, які отримали звання лауреата обласного конкурсу та номіновані на молодіжні премії у галузі науки:

Шарая Анна Анатоліївна – докторант юридичного факультету, науковий керівник - декан юридичного факультету Коломоєць Т.О.

Коса Вікторія Вікторівна аспірантка математичного факультету, науковий керівник - доцент Єрмолаєв В.А.

Бєлоконь Каріна Володимирівна – доцент факультету будівництва та цивільної інженерії, науковий керівник - доцент Рижков В.Г.

Демченко Інна Сергіївна – студентка магістратури факультету соціальної педагогіки та психології, науковий керівник- професор Локарєва Г.В.

Проценко Олексій Сергійович – студент магістратури факультету соціології та управління, науковий керівник - доцент Сорокіна О.С.

Куліченко Дарина Олегівна – студентка 4 курсу юридичного факультету, науковий керівник - декан юридичного факультету Коломоєць Т.О.

Смирнов Олександр Валентинович – студент 4 курсу філологічного факультету, науковий керівник - доцент Ніколаєнко В.М.

Зверніть увагу, що церемонія урочистого нагородження відбудеться 12 листопада об 11:00 у 300 залі ЗОДА.

Вітаємо переможців та їх наукових керівників з перемогою і бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

Науково-дослідна частина