Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Соціологічна майстерня» від ФСУ продовжує співпрацю із запорізькими школами

«Соціологічна майстерня» від ФСУ продовжує співпрацю із запорізькими школами

11.11.2019 09:37 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами тренінг

Днями команда факультету соціології та управління ЗНУ завітала до спеціалізованої школи №100 з тренінгами для учнів 9-10 класів. У рамках заходу більш ніж 80 школярів прослухали низку тренінгів, що сприяють розвитку учнівського самоврядування та створенню потужної команди для злагодженої  роботи й вдосконалення систем, що вже існують.

Викладачі та студенти факультету соціології та управління провели 4 тренінги. Професор кафедри, доктор філософських наук, доцент, завідувач кафедри соціології Олексій Скворець розповів про «Дебатні технології в сучасній школі». Ця інформація допоможе учням впевненіше відстоювати свою думку та захищати свою позицію, а також грамотно вести переговори.

Більше про «Сімейну поведінку» можна було дізнатися від доценток кафедри соціології, кандидаток філософських наук – Іви Павленко й Олександри Сорокіної.

Ну а «Як створити потужний орган учнівського самоврядування» пояснили голова студентської ради ФСУ Єгор Гуков, член студради Сюзанна Горбатенко та заступник декана з профорієнтаційної роботи, доцентка, кандидатка філософських наук Ольга Широбокова. Завдяки цьому тренінгу, учні зможуть ще в школі створити осередок для новацій та втілення власних ідей, підкріплений злагодженою командою та сучасними технологіями. Із ними школярі також познайомилися в контексті тренінгу «Мистецтво медіацій» разом із старшим викладачем Геннадієм Корнієнко.

PR-команда ФСУ (а саме: Альбіна Трубічіна, Ярослава Запольська, Кристина Оніщенко) взяла активну участь у проведенні тренінгів та візиті в цілому.

На учасників зустрічі також чекала презентація спеціальностей факультету соціології та управління з розглядом особливостей кожної. Ця інформація була б дуже корисною для випускників, що зараз стоять на роздоріжжі вибору майбутньої професії, тому команда ФСУ ще повернеться у рамках великої профорієнтаційної програми «ЗНО без проблем» із низкою тренінгів для 11-х класів.

Окрему подяку представники ФСУ висловлює заступниці директора СШ№100 Тетяні Михайлівні Клімовій за підтримку та плідну співпрацю.

Ось таким насиченим та продуктивним видався візит ФСУ до спеціалізованої школи №100. Вони планують в майбутньому обов’язково повернутися в цю школу.

Єлизавета Токмакова