Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ запрошують всіх охочих завітати на День відкритих дверей Економіко-правничого коледжу 17 листопада

15.11.2019 13:00 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Незабаром, 17 листопада, Економіко-правничий коледж ЗНУ гостинно відкриє свої двері перед майбутніми вступниками та їхніми батьками. Під час Дня відкритих дверей на старшокласників чекає багато цікавих й яскравих подій, а їхні рідні зможуть поспілкуватися з керівництвом коледжу, дізнатися про умови вступу, навчання за різними спеціальностями й перспективи, які відкриваються перед його випускниками.

Це – традиційна форма роботи представників коледжу з майбутніми вступниками. Під час Дня відкритих дверей в ЕПК старшокласники не лише можуть відчути себе студентами, але й пройти цікаві квести, дізнатися, які професії найбільше відповідають їхнім здібностям і нахилам.

У той же час дорослі поспілкуються з керівництвом і викладачами ЕПК, зможуть поставити актуальні для себе запитання, пов’язані зі вступом-2020, особливостями навчання й проходження практики на інших спеціальностях, можливістю продовжити навчання на старших курсах університету після отримання диплома коледжу тощо.

Отже, 17 листопада о 10.00 в навчальному корпусі №2 адміністрація, викладачі й студенти коледжу чекають на майбутніх вступників.

Приєднуйтеся до Фейсбук-події: