Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь ЗНУ – переможці обласного конкурсу «Студент року - 2019»

Молодь ЗНУ – переможці обласного конкурсу «Студент року - 2019»

Молодь ЗНУ – переможці обласного конкурсу  «Студент року - 2019»
14.11.2019 08:37 Все Головні новини Факультети Всі факультети відділ виховної роботи обласний конкурс «Студент року - 2019»

Днями відбулося засідання конкурсного комітету з визначення переможців обласного конкурсу «Студент року – 2019». Захід провела начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова. До складу комісії традиційно увійшли представники Запорізької облдержадміністрації, закладів вищої освіти Запорізької області, профспілок працівників освіти та науки. ЗНУ представляла начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко

За її словами, надзвичайно напруженою була робота конкурсного комітету, адже у числі 74 студентів-кандидатів, які представляли ЗВО Запорізької області на заключному етапі конкурсу, були дійсно достойні та видатні особистості. Від ЗНУ участь у конкурсі взяли 11 переможців університетського етапу, яких обрала спеціальна конкурсна комісія. Двоє з їхнього числа здобули перемогу у номінаціях заключного, обласного етапу конкурсу: це – студент 4 курсу факультету фізичного виховання Дмитро Вороновський (номінація: «Студент – спортсмен року») та студентка 4 курсу Катерина Васюкова (номінація: «Студент – волонтер року»). Також грамотами Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА будуть відзначені Шаріпов Олександр, студент 3 курсу факультету журналістики, та Анна Драчова, студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика» ЕПК.

Нагадаємо: обласний конкурс «Студент року» був започаткований у 2002 році. Він проводиться в три етапи: факультетський та університетський – протягом жовтня, обласний – у листопаді. У його рамках визначають переможців в 11 номінаціях: «Студент – лідер студентського самоврядування року», «Студент – суспільний діяч року», «Студент – артист року», «Студент – учений року», «Студент – спортсмен року», «Студент – журналіст року», «Студент – волонтер року», «Студент – патріот року», «Студент – староста року», «Студентська сім’я року», а також «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації».

Переможців конкурсу буде нагороджено 15 листопада під час урочистостей до Міжнародного дня студентів, які відбудуться у Запорізькому обласному центрі молоді. Між іншим, цього дня тут проходитиме святковий бал. Саме такий формат заходу вирішили провести в цьому році, як повідомила Наталія Власова.

Кожен переможець номінації отримає грамоту обласної державної адміністрації та сертифікат на отримання премії. Кошти будуть перераховані на власні банківські картки студентів. Окрім іншого, у ЗНУ під час гала-концерту «Кубок першокурсника», який проходив 13 листопада о 17.00 в актовій залі навчального корпусу № 2, відбулася церемонія нагородження учасників та переможців університетського етапу конкурсу «Студент року – 2019». Отже, 94 учасники факультетського етапу будуть відзначені подяками ректора ЗНУ із внесенням записів про відзнаки в особові справи студентів. А 15 з них – переможці університетського етапу – отримають грамоти та пам’ятні подарунки:

- студент 3 курсу історичного факультету Сергій Ващенко («Студент – лідер студентського самоврядування»);

- студент 3 курсу ФСУ Єгор Гуков («Студент – суспільний діяч»);

- cтудент 4 курсу факультету металургії Інженерного інституту ЗНУ Артем Груша («Студент – артист року»);

- студентка 3 курсу СПП Карина Оленець («Студент – артист року»);

- студент 4 курсу філологічного факультету Олександр Смирнов («Студент – вчений року»);

- студентка 1 курсу магістратури факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ Євгенія Тарабан («Студент – вчений року»);

-  студент 4 курсу факультету фізичного виховання Дмитро Вороновський («Студент – спортсмен року»);

- студент 1 курсу магістратури факультету металургії Інженерного інституту ЗНУ Микола Діброва («Студент – спортсмен року»);

- студент 3 курсу факультету журналістики Олександр Шаріпов («Студент – журналіст року»);

- студентка 4 курсу Катерина Васюкова («Студент – волонтер року»);

- студент 2 курсу магістратури факультету фізичного виховання Ілля Калашнік («Студент – патріот року»);

- студент 3 курсу факультету журналістики Олексій Корицький («Студент – патріот року»);

- студентка 4 курсу біологічного факультету Марія Сиротюк («Студент – староста року»);

- студенти 1 курсу магістратури юридичного факультету Тимошенки Валерія та Ярослав («Студентська сім’я року»);

- студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика» ЕПК Анна Драчова «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації»);

Олена Хлистун