Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках тренінгів від «Нової пошти» студентів ЗНУ навчали основам успішних публічних виступів

14.11.2019 13:35 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Економічний Історії та міжнародних відносин Менеджменту Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування тренінг ТОВ «Нова пошта»

Меморандум про співпрацю між ЗНУ й ТОВ «Нова Пошта» передбачає реалізацію низки заходів, спрямованих на надання молоді реального шансу на особистий розвиток і старт кар’єри у рамках проєкту «КРУТО» (Кар’єра, Розвиток, Успіх, Талант й Освіта). Зокрема, ця співпраця передбачає 10-модульної тренінгової програми «КРУТО», розробленої провідними тренерами компанії. Кожна окрема тема передбачає формування певного комплексу знань і навичок, так званих «скілів», або набутих навичок в одній із галузей, що пов’язані із бізнесом та побудовою успішної кар’єри.

Студенти економічного факультету, факультету економіки та менеджменту інженерного інституту, історичного факультету та факультету менеджменту побажали взяти участь у запропонованих тренінгах і вже успішно послухали кілька модулей. Тренінги проходять за підтримки відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, а конкретно, провідного фахівця відділу Оксани Булавіної.

13 листопада студентська молодь зустрілася з представницею відділу тренінгового навчання «Нова пошта», випускницею факультетів журналістики й історичного ЗНУ Наталією Лихацькою. Пані Наталія присвятила свій тренінг темі «Опанування страху публічних виступів».

Як зазначила сама спікер, заняття було побудоване так, щоб слухачі максимально часу присвятили практичним вправам і спробували свої сили в дискусії. Також Наталія Лихацька поділилася зі студентами власним досвідом щодо виступу й надала низку порад, як зробити повідомлення чи доповідь максимально цікавими для аудиторії й ефективними.

Минулий тренінг для студентів ЗНУ був присвячений такій темі, як «Архітектор крутих презентацій». Тож до наступної середи  студенти мають підготувати завдання, використавши знання, отримані від представників «Нової пошти»: підготувати виступ, що супроводжувався б презентацією.

Самі учасники тренінгів оцінюють тренінги як цікаві й дуже корисні. Вони вдячні представникам ТОВ «Нова пошта» й співробітникам відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ за можливість розвитку «скілів», необхідних сучасній молоді для побудови успішної кар’єри.