Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті презентували діяльність Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

14.11.2019 10:21 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет наукова діяльність студентська наука Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених презентація

Тринадцятого листопада на біологічному факультеті для студентів-першокурсників спеціальностей 091 «Біологія» (освітня програма «Біологія» та «Генетика»), 014 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», 101 «Екологія» (освітня програма «Екологія та охорона навколишнього середовища»), 102 «Хімія» (освітня програма «Хімія»), «Лісове господарство» (освітня програма «Лісове та садово-паркове господарство» та «Мисливське господарство») відбулася щорічна презентація Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених (НТСАДМВ).

На початку заходу всіх присутніх привітали декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик, заступник декана з наукової роботи, доцент Віра Копійка та заступник декана з міжнародної діяльності, доцент Олена Бойка.

Голова НТСАДМВ біологічного факультету, студентка 1 курсу магістратури Наталія Грома ознайомила студентів зі структурою Наукового товариства в ЗНУ та на факультеті. Вона розповіла про щорічні конкурси, олімпіади, засідання круглих столів, стипендіальні програми для студентів, а також представила план заходів наукового товариства факультету на 2019-2020 н.р. Для інформування молодих науковців про всі заходи студентам роздали візитки НТСАДМВ біологічного факультету з контактами відповідальних осіб.

Наукова робота на факультеті тісно пов’язана з міжнародною діяльністю. Тому на зустрічі студентам також запропонувала інформацію заступник декана з міжнародної діяльності Олена Бойка щодо функціонування щосуботи безкоштовного для всіх бажаючих «English speaking club» та заходів, які відбуваються щорічно і в яких можуть взяти участь студенти вже під час навчання на молодших курсах.

Біологічний факультет