Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців правничого конкурсу серед учнів та студентів

У ЗНУ визначили переможців правничого конкурсу серед учнів та студентів

02.03.2009 16:38 Нагороди право конкурс наука студентська наукова робота

У Запорізькому національному університеті відбулася церемонія нагородження учасників конкурсу на кращу правничу наукову роботу серед учнівської та студентської молоді. Організаторами заходу виступили юридичний факультет ЗНУ та Запорізьке обласне управління юстиції.

Аудиторія, де відбувалася церемонія, ледь вмістила усіх бажаючих. Адже на захід завітали не лише викладачі юридичного факультету, але й делегати від Обласного відділення всеукраїнського громадського товариства «Знання» імені Тараса Шевченка та Запорізького обласного управління юстиції, а також представники ЗМІ.
Відкриваючи церемонію, перший проректор Олександр Бондар відзначив усю важливість таких конкурсів. «Головна мета таких змагань – це залучення молоді до активної наукової діяльності. Саме завдяки конкурсу ми зможемо більше дізнатися про талановитих особистостей, які мріють пов’язати своє життя з юриспруденцією», - наголосив Олександр Григорович.
Усіх переможців першого туру серед учнівських робіт – а це близько 50 чоловік – відзначили грамотами «За участь в конкурсі». Також кожен школяр отримав підручники з права.
Переможцем другого туру став учень загальноосвітньої школи №2 с. Водяне, Кам'янського району Запорізької області Артем Василенко. Крім грамоти та підручників Артем отримав грошову премію. До речі, Артем Василенко став переможцем цього конкурсу і в минулого року. Як розповів сам хлопець, із двох тижнів, відведених на розкриття теми «Права людини та їхній державний захист», йому для написання роботи знадобилося усього п’ять днів. Попри це поки що він не бачить себе юристом і планує надалі пов’язати життя з інформатикою.
Крім того, під час заходу відзначили 5 майбутніх правників – учасників студентського відділення конкурсу. Також були нагороджені і наукові керівники, які допомагали конкурсантам під час написання робіт. Декан юридичного факультету, Тетяна Коломоєць, коментуючи результати конкурсу, відзначила, що порівняно з минулим роком значно виріс рівень робіт. «Помітно, що і самі учні та студенти, і їхні керівники багато працювали. У журі навіть виникли складнощі із визначенням переможців», - зазначила Тетяна Олександрівна.

Поліна ЛІМЕНЬКО