Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології тривають безкоштовні тренінги для вступників з аудіювання

18.11.2019 09:39 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Іноземної філології

Аудіювання – це дуже важливий аспект мовленнєвої діяльності, який убезпечує сприймання і розуміння усного мовлення. Воно – основа спілкування, але на факультеті іноземної філології ЗНУ йому приділяють так багато уваги ще й тому, що це – вагомий складник тестів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов. Тож щороку з жовтня по квітень викладачі ФІФ проводять аудіотренінги для випускників шкіл. У листопаді такі тренінги відбулися 8 листопада (з французької мови – проводила Ірина Шаргай), 4 та 11 листопада (з англійської мови – проводила Вікторія Вертегел) і 13 листопада (з німецької мови – проводила Ганна Король).

До тренінгів долучилися учні Запорізьких загальноосвітніх шкіл №№ 2, 6, 11, 12, 71, 31, 99, 50, 107, 46 і 67, а також – студенти Запорізького педагогічного училища та Запорізького державного медичного університету.

Нагадуємо, що наступні аудіотренінги відбудуться 6 грудня (французька мова), 9 грудня (англійська мова), 11 грудня (німецька мова). Усі вони проходитимуть у навчальному корпусі ЗНУ № 2, аудиторія 321. Початок о 17.40.

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи