Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті влаштували святковий концерт до Дня студента

На економічному факультеті влаштували святковий концерт до Дня студента

18.11.2019 15:49 Все Головні новини Факультети Біологічний Економічний факультет День студента свято концерт

Щороку студентська молодь усіх університетів святкують День студента, але кожен факультет по-різному. Нещодавно на економічному факультеті, відбулась подія, на яку його представники чекали цілий рік.

Почалось свято зі слів: «Усім встати, суд іде», – як у відомому фільмі «Кавказька полонянка». Головними героями сценарію були суддя (Андрій Тонєв, 1 курс), прокурор (Владислав Огієнко, 1 курс), адвокат (Данило Кулик, 1 курс), лікар (Данило Мірошніченко), секретарі (Мілена Тупікова, 1 курс та Анастасія Гуцман, 3 курс), обвинувачені – студенти економічного факультету.

Спочатку суддя оголосив, ким, узагалі, є студент, після чого першокурсники продемонстрували танок-флешмоб. На сцену вийшов лікар, щоб оцінити стан здоров’я студента, що був на сцені. Пролунав дзвінок і, після слів адвоката, свою пісню подарувала усім присутнім Аліна Савчина (3 курс). Прокурор оголосив статистику прогулів, спізнень, попереджень та зауважень студентів економічного факультету, після чого попрохав відрахувати всіх винних. Суд пішов на перерву, під час якої пролунала пісня у виконанні Дарї Хапрової (3 курс).

«Встати всім, суд іде», – цими словами продовжилось слухання справи про відрахування студентів. Для того, щоб довести свою невинність, студенти повинні пройти гру «Комендант гуртожитку», суть якої полягає у тому, щоб зібрати якомога більше студентів у своєму гуртожитку. Гра пройшла успішно, й «суд» видаляється для винесення вироку. Тим часом на сцену виходять двоє «’’бувалих’’ студентів» для того, щоб поділитися своєю мудрістю.

Під сміх глядачів виходить увесь склад суду, після чого у залі запанувала повна тиша. Вирок винесено: нікого не відраховано. І, нарешті, суддя надав слово заступнику декана з виховної роботи економічного факультету Вікторії Сьомченко й заступнику декана з наукової роботи Ліні Худолєй, які щиро привітали всіх студентів з їх професійним днем та побажали успіхів у навчанні, а також передали вітання від декана економічного факультету Алли Череп. Наприкінці заходу нагородили всіх активних студентів, які протягом року намагались зробити факультет кращим. Усі глядачі залишилися задоволеними концертом і подякували організаторам свята.

Анастасія Стешенко