Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Експерти-криміналісти завітали до інженерного інституту ЗНУ на засідання круглого столу

Тринадцятого листопада в інженерному інституті Запорізького національного університету разом із Запорізьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України провели засідання круглого столу «Сучасні проблеми та перспективи проведення економічних, товарознавчих, будівельних експертиз».

Засідання відкрила його організатор – професор Тетяна Меліхова, яка привітала учасників і побажала всім плідної й ефективної роботи та запросила до вітального слова членів президії. До учасників звернулися заступник директора Запорізького НДЕКЦ МВС Наталія Корнеєва, проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти ЗНУ Віктор Банах, а також директор інженерного інституту ЗНУ Геннадій Коломоєць.

Наталія Корнеєва зазначила, що їй дуже приємно знову опинитися в стінах альма-матер і подякувала викладачам, які навчали її і допомогли стати справжнім фахівцем в своєї галузі. Після чого Наталія Миколаївна представила своїх колег – судових експертів із галузей товарознавчих та гемологічних і економічних досліджень.

Віктор Банах привітав учасників і наголосив, що проведення засідань таких круглих столів дуже ефективний вид діяльності. Віктор Аркадійович впевнений, що співпраця між Запорізьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України й Запорізьким національним університетом – це запорука успіху, бо результати експертизи багато в чому залежать від участі в їх проведенні фахівців-науковців з певної галузі дослідження.

Геннадій Коломоєць зауважив, що це вже не перша зустріч у такому форматі й що проведення подібних заходів дуже корисно для науково-педагогічного персоналу й висловив сподівання, що подібні заходи стануть традицією. Геннадій Павлович підкреслив, що від результатів спільної роботи залежить доля як підприємств, так і фізичних осіб.

Після урочистого відкриття засідання круглого столу з доповідями виступили викладачі інженерного інституту ЗНУ, учасники заходу з інших навчальних закладів України, фахівці зі Запорізького державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВСУ, а також випускники факультету будівництва та цивільної інженерії, які сьогодні втілюють у життя отримані під час навчання знання.

Серед учасників – професори Наталія Метеленко, Валентина Воронкова, Юрій Єгоров; доценти Андрій Банах, Наталія Капітаненко, Володимир Стоєв, Оксана Воденнікова, а також студент групи ІПЗ-18-1бд інженерного інституту ЗНУ (науковий керівник професор кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Андрій Макаренко) Євген Меліхов (інженерний інститут ЗНУ). Свій університет ім. А. Нобеля (м. Дніпро) представляла професор Вікторія Ткач, а Запорізький НДЕКЦ МВС – завідувач сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Ганна Пушкарьова й судові експерти Тетяна Рева, Тетяна Горбань, Олена Коробка, Катерина Вертеп.

Під час засідання круглого столу на таких секційних засіданнях, як «Економічна експертиза», «Товарознавча експертиза», «Будівельна та земельна експертизи», а також у секції «Облік, аудит, контроль в забезпеченні бухгалтерської, фінансової, інформаційної, адміністративної безпеки підприємства» обговорили широкий спектр питань, що стосувалися тематики зібрання.

Засідання круглого столу, що стало новим кроком у співпраці між ЗНУ й НДЕКЦ МВСУ, відбувся в дуже доброзичливій атмосфері. Своїми враженнями про проведений захід поділився декан факультету будівництва та цивільної інженерії, доцент Олександр Федченок: «Приємно зустрічатися зі своїми випускниками на таких заходах. Приємно усвідомлювати, що студентами застосовуються отримані знання та навички у, здавалося б, на перший погляд, не зовсім типових сферах для випускника факультету будівництва та цивільної інженерії. Ось вам типовий приклад: одна з найкращих студенток в минулому, а нині завідувач сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Ганна Олександрівна Пушкарьова. Дуже відповідальна та напружена робота, але для випускника факультету будівництва та цивільної інженерії немає нічого неможливого».

Фотогалерея:

Інженерний інститут