Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики продовжує проєкт Еrasmus+KA2 DESTIN у Польщі

Факультет журналістики продовжує проєкт Еrasmus+KA2 DESTIN у Польщі

22.11.2019 15:57 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики проєктна діяльність міжнародна діяльність стажування проєкт Еразмус+ КА2 DESTIN

Викладачі факультету журналістики на разі переймають досвід викладання журналістики в польському Університеті імені Адама Міцкевича в Познані. У програмі візиту – вивчення принципів організації освітнього процесу, роботи студентських засобів масової інформації, функціонування навчальних лабораторій і співпраці з роботодавцями.

У програмі тижневого стажування за проєктом Еразмус+ КА2 DESTIN взяли участь завідувачка кафедри журналістики Юлія Любченко і доцентки кафедри журналістики Катерина Сіріньок-Долгарьова й Олена Усманова.

«Особливо вразила робота студентських ЗМІ. На факультеті працює телестудія, інтернет-радіостанція, які окрім ведення власних ефірів, виробляють передачі для регіональних медіа. Студенти самостійно створюють дві щомісячні газети накладом 2000 і 3000 екземплярів. У редакціях працюють сотні студентів різних факультетів, які самі розробляють редакційну політику, створюють контент і формують колективи», – поділилася враженнями доцент Олена Усманова.

Викладачі взяли участь в оксфордських дебатах на тему «Журналіст чи медіапрацівник: яким є сучасний випускник факультету журналістики?». Ця модель дебатів передбачає відкриту дискусію, яка не має переможців або переможених. Її метою є продукування смислів і обмін думками.

Також викладачі презентувати своє дослідження на Міжнародній конференції «Майбутнє і ідентичність журналістики - горизонти, перспективи, виклики». Учасники обговорили зміни в професії та журналістській освіті в добу цифрової комунікації. Проєкт триває і наступним етапом буде підготовка і проведення процедури перегляду і оцінки освітніх програм і навчальних планів бакалаврату й магістратури з журналістики.