Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультеті зустрілися з керівником громадського руху «Відповідальне батьківство» Денисом Ващуком

22.11.2019 16:01 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет зустріч лекція

На філологічному факультеті ЗНУ відбулася зустріч студентів із керівником громадського руху «Відповідальне батьківство» Денисом Ващуком.

Гість факультету крізь призму власного життєвого досвіду розповів про основні засади щасливого подружнього життя, усвідомленого батьківства. Лектору вдалося налагодити зв’язок з аудиторією: усі учасники заходу спільно формулювали критерії розрізнення понять «закоханість» і «кохання», коментували їх.

Виклад матеріалу супроводжувався змістовною презентацією, насиченою статистичними даними, польовими дослідженнями автора. Модератором зустрічі стала доцент кафедри української мови Любов Стовбур. Майбутні філологи дуже зацікавились контентом імпровізованої лекції-доповіді й висловили бажання продовжити такі зустрічі, бажано в іншому форматі, із залученням ширшої студентської аудиторії.

Філологічний факультет