Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив факультету економіки та менеджменту інженерного інституту вітає з ювілеєм Тетяну Бандуренко!

25.11.2019 08:47 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту привітання ювілей

Днями свій ювілей відзначала чарівна жінка, провідний фахівець кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту факультету економіки та менеджменту Тетяна Анатоліївна Бандуренко. Для Тетяни Анатоліївни інженерний інститут – alma-mater і друга домівка. Отримавши освіту металурга, вона багато років потому повернулася до рідного навчального закладу, але вже в якості співробітника кафедри обліку аналізу оподаткування та аудиту. Спокійна, виважена людина, Тетяна Бандуренко ставиться до студентів як до власних дітей. А колеги знають її як старанного, працьовитого, досвідченого фахівця, здатного впоратися з будь-яким завданням в найкоротші строки!

Тетяна Анатоліївна – чудова жінка, мати двох вже дорослих синів. Свою любов до рідного навчального закладу вона передала й їм. Тож не випадково, що один з синів закінчив той самий факультет, що й колись його мати. Створення справжнього домашнього затишку – це невід’ємна частка її життя. Тетяна Бандуренко вирощує квіти, а в’язані нею речі не просто гарні, а сповнені теплом люблячої материнської душі. Її любові вистачає не лише на рідних, але й на домашнього улюбленця – пухнастого кота.

Шановна Тетяно Анатоліївно! Колектив інженерного інституту Запорізького національного університету щиро вітає Вас із ювілеєм! Бажаємо Вам родинного затишку, впевненості в майбутньому, нехай всі Ваші мрії збуваються, відкриваючи перед Вами світ безмежного щастя! Міцного здоров'я, миру, благополуччя, справжніх друзів і щасливих усмішок Ваших дітей!

Інженерний інститут