Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучилися до міжвишівського квесту

Представники ЗНУ долучилися до міжвишівського квесту

25.11.2019 09:05 Все Головні новини Факультети Журналістики Філологічний Факультет журналістики філологічний факультет квест між вишами

Для участі у квесті були сформовані 3 команди з 5-8 студентів Запорізького національного університету. Їм треба було вдало пройти всі потрібні станції. У кожної команди був куратор, який надсилав учасникам завдання. Вони були різноманітними: від сортування продукції до консультації покупців. Командам потрібно було першими виконати всі умови та повернутися на старт. Ті, хто прийшов першими, отримали 1 хвилину  часу для наступного випробування. Команда, яка прийшла другою, мала 45 секунд, третя – 30 секунд.

В останньому конкурсі змагалися лише капітани команд. Вони отримали категорії продуктів, які можна було взяти в магазині. Кожен із них мав обрати стільки товарів, скільки зміг би взяти собі в руки. Була поставлена умова: якщо продукти упадуть або ж учасник не встигне їх принести до однієї з кас магазину за той час, який їм виділений – команда втрачає шанс виграти їх.

Студентка філфаку Дарина Пода, яка брала участь у квесті, поділилася своїми враженнями: «Мені було дуже цікаво побувати на такому чудовому атмосферному заході. Я дуже рада, що моїй команді вдалося виграти подарунки. Якщо у мене знову буде можливість взяти участь у квесті, я обов’язково нею скористаюся».

Незалежно від результатів, усі учасники отримали смачні подарунки. Варто відзначити, що проєкт Stud_VARUS стартував із травня 2019 року, але команда вже встигла провести перший міжвишівський квест серед студентів Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Національної металургійної академії України, Дніпровського національного університету імені О.Гончара, Університету митної справи та торгівлі та Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» у місті Дніпрі. Захід відбувається тільки серед студентів вищих навчальних закладів у містах України. Його мета – залучити молодь кожного регіону мережі VARUS до активних заходів. Керівниця проєкту Юлія Пономаренко розповіла про подальші плани: «Наша команда хоче завітати до сусідніх регіонів мережі – Кривого Рогу, Кам’янського та Павлограду».

Тетяна Пода,

першокурсниця факультету журналістики ЗНУ