Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У другому матчі з «Галичанкою-ТНЕУ-ГАДЗ» волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» здобула перемогу

25.11.2019 16:02 Все Головні новини Університет спорт волейбол перемога команда «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ»

Двадцять другого-двадцять третього листопад в спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ в рамках 6 туру жіночої волейбольної Суперліги відбулися матчі між «Орбітою-ЗНУ-ОДЮСШ» і «Галичанкою-ТНЕУ-ГАДЗ». У перший день «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» програла з рахунком 1:3 (27:29, 25:18, 20:25, 21:25), а на другий – здобула перемогу 3:2 (23:25, 25:12, 26:24, 23:25, 15:11). На сьогодні, за результатами проведених матчів, «Орбіта» посідає п’яту сходинку турнірної таблиці.

У Запоріжжі спортсменки подарували справжнє свято всім любителям волейболу, продемонструвавши дуже ефектне видовище із карколомними сюжетами обох поєдинків. Господарки майданчику – спортсменки «Орбіти-ЗНУ» на чолі зі зв’язуючим гравцем Оленою Грицуняк намагалися на повну використати тактичну різноманітність, загрожуючи опоненткам звідусіль. Гості ж – команда «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» – основну надію покладали на спортсменку Олександру Міленко, яка принесла їм 31 очко. Рівно стільки ж, скільки найкращі снайпери «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» у цьому матчі – Вікторія Савченко та Лідія Лучко – набрали разом, відповідно, 17 і 14 (5 – на блоках).

Можливо, підопічним Ірини Комісарової – команді «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» – спільними зусиллями вдалося б перемогти, якби деякі з них краще зіграли на прийомі. Певно, звернувши на цю ваду особливу увагу, у наступному матчі в запоріжанок з потрійною енергією запрацював блок. У результаті 22 очки, зароблені ними завдяки грамотній мобільності під сіткою, багато в чому позначилися на підсумковому рахунку. Особливо постаралися Вікторія Савченко (із 18 очок одразу 7 вона набрала на блоках) та Ксенія Пугач (із 14 на блоках набрала 6). У класичних же атаках дещо несподівано показала себе Поліна Пасс, яка записала на свій рахунок 20 пунктів. Причому найважливіші з них – на тай-брейку.

У тернополянок – команди «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» – знову вирізнялася Олександра Міленко (цього разу набрала 25 очок, із них 7 – ейсами), яку добре підтримала Валерія Дрьомова (17 очок). А коли після виснажливого четвертого сету обидві відчутно притомилися, шанси «Галичанці-ТНЕУ-ГАДЗ» до останнього зберігали Марина Мазенко (13 очок) та Марія Лозінська (12 очок). Але цього разу Поліна Пасс, Вікторія Савченко й інші запорізькі спортсменки доклали всіх зусиль і здобули перемогу.