Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ розповіли старшокласникам села Біленьке про вступну кампанію-2020

26.11.2019 08:51 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет соціології та управління співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність

Минулого тижня відбулася профорієнтаційна зустріч представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування й факультету соціології та управління ЗНУ з учнями 9-11 класів с. Біленьке (Запорізька область).

Гостинно зустріла начальник відділу освіти, молоді та спорту Біленківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Лариса Зуб представників університету, а саме – провідного фахівця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлію Максимову, заступника декана з профорієнтаційної роботи ФСУ Ольгу Широбокову та доцента кафедри політології Наталію Горло.

На захід завітали близько 90 старшокласників. Представники ЗНУ надали їм інформацію про університет, зокрема про факультети, про матеріально-технічну базу університету, його 12 корпусів і 7 гуртожитків, комп’ютерні класи, мультимедійні аудиторії тощо.

Крім того, учні отримали потрібну їм інформацію про те, як підготуватися до ЗНО-2020 й успішно його скласти. Зокрема, їх запросили взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах,які організовує виш. Їм надали роздатковий матеріал, у якому йшлося про особливості й переваги навчання на різних факультетах і в коледжах ЗНУ.

Також школярі переглянули відео про університет та презентацію про нього. Старшокласники скористалися нагодою поставити представникам ЗНУ актуальні для них питання, пов’язані із прийдешньою вступною кампанією.